ایزدپناه: قهرمانی حق شهرداری گرگان بود/ کاله هر کاری از دستشان برمی آمد – اخبار والیبال | بسکتبال | هندبال – اخبار ورزشی تسنیم | تسنیم خبرگزاری تسنیم

محمد ایزدپناه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره پیروزی شهرداری گرگان مقابل کاله عامل در دومین بازی فینال لیگ برتر بسکتبال و سومین قهرمانی متوالی این تیم، اظهار داشت: شهرداری گرگان تیم قدرتمندی است. این تیم دو بازیکن بیرونی خوب داشت که یک نیمکت پر خوب حمایت می شد. در تیم شهرداری بازیکنان ذخیره در هر لحظه از بازی به راحتی جای بازیکنان اصلی را گرفتند.

پیشکسوت بسکتبال ایران ادامه داد: تیم کاله امل هر کاری که در توان داشت انجام داد و بازیکنان این تیم تمام تلاش خود را کردند اما تنها بازیکن خارجی کاله تعیین کننده نبود و توانست بازیکنان باتجربه شهرداری را مدیریت کند.

ایزدپناه با اشاره به برد شهرداری در اولین بازی در گرگان بیان کرد: تماشاگران در بازی اول تاثیر زیادی داشتند و باعث شدند شهرداری به راحتی در خانه بازی کند و پیروز شود. در بازی دوم اما بازیکنان کاله یکی پس از دیگری برای شهرداری گلزنی کردند و با غیرت زیادی عمل کردند. باید گفت چند خطای بازیکنان تیم عامل، پیروزی را از دسترس آنها خارج کرد. شهرداری گرگان قوی ترین تیم روی کاغذ بود و در زمین خود را نشان داد. قهرمانی حق شهرداری گرگان بود.

او درباره اجرای محمد جمشیدی گفت: جمشیدی سه چهار سال پیش شادتر و خوش فکرتر بود. او بازیکن تعیین کننده ای است، اما نمی دانم چرا درخشش چند سال پیش را ندارد. جمشیدی نوسانات بسیار کمی داشت و با این حال بازیکنی باتجربه است و جزء کلیدی تیم سیتی محسوب می شود که می تواند به خوبی بازیکنان را در زمین هدایت و هدایت کند. او باید شرایط بدنی خود را بهبود بخشد تا در تیم ملی بهتر شود.

ایزدپناه همچنین درباره بازی چشمگیر پری پتی، دروازه بان تیم شهرداری گرگان، اظهار کرد: پتی بازیکن سازنده و خوبی است و هماهنگی او با بهنام لخری مشکل امتیازی تیم شهرداری را کاملا حل کرده است. پتی به سایر بازیکنان تیم کمک کرد تا با خونسردی و اعتماد به نفس بیشتر و بهتر بازی کنند.

انتهای پیام/