مدیرعامل استقلال خوزستان: بازیکنی که کارگزار خوش صحبت داشته باشد 10 تا 15 میلیارد دریافت می کند / پورموسوی می خواهد بماند – اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | تسنیم خبرگزاری تسنیم

کیوان بابادی درباره صعود تیم فوتبال استقلال خوزستان به لیگ برتر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: لیگ برتر رقابتی طاقت فرسا و سخت پر از مسابقات فوتبالی و غیر فوتبالی است. با این حال از ابتدای فصل برنامه داشتیم و به راهی که کادر فنی انتخاب کرده بود ایمان داشتیم. در مقطعی از فصل در رده سیزدهم جدول قرار داشتیم اما ثبات را در سربالایی موثر می دانستیم. هماهنگ کردن تیمی که 85 درصد تغییر کرده است زمان می برد.

ما از داوری آسیب دیدیم
وی افزود: از هواداران، هیئت مدیره باشگاه و سهامدار اصلی استقلال خوزستان که گروه ملی فولاد ایران است تشکر می کنم. خوزستان در شروع فصل با چالش گرمای شدید و رطوبت بالا مواجه است که با غلبه بر آن هفته به هفته به صعود نزدیک شدیم. در برخی مسابقات از داوری آسیب دیدیم.

کسی که مقامی را غصب کرده است نباید منتظر لطف خدا باشد
مدیرعامل استقلال خوزستان با بیان اینکه حسینی نسب سرمربی سایپا گفته است باشگاه خوزستان از همه تیم ها حمایت مالی می کند، تصریح کرد: کسی که در جایگاه غصبی می نشیند نباید توقع داشته باشد که عنایت خداوند نصیبش شود. ببیند چطور سرمربی سایپا شد و مقصرش را جای دیگری جست وجو کرد! ورزشگاه غدیر را بدون گرفتن پول به استقلال ملاثانی و خلیج فارس ماهشهر دادیم. از هیچ کمک معنوی و مادی باشگاه های همان استان دریغ نخواهیم کرد.

تیم فوتبال استقلال خوزستان لیگ دسته اول فوتبال سیدکبر پورموسوی سید سیروس پورموسوی

پورموسوی از ماندن راضی است
بابادی درباره ادامه همکاری با اکبر پورموسوی خاطرنشان کرد: جلسه هیات مدیره باشگاه روز چهارشنبه برگزار شد و با پورموسوی شرایط را در میان گذاشتیم. می خواهیم خیلی زود نقل و انتقالات را تکمیل کنیم و با نماینده سهامداران باشگاه صحبت کرده ایم. نظر جمعی ما ادامه همکاری با پورموزو است و فقط مسائل قراردادی باقی مانده است. پورموسوی از ماندن خوشحال است و آمادگی تیم را مهمتر از مسائل مالی می داند.

بازیکنی که ایجنت خوشبین داشته باشد 10 تا 15 میلیارد تومان برنده می شود
وی درباره افزایش قرارداد بازیکنان لیگ برتری گفت: فوتبالیست حق دارد قرارداد خوبی داشته باشد و تضمین آن ارائه کیفیت خوب است. چند بازیکن در لیگ برتر داریم که چنین قراردادهایی دارند اما کیفیت علی وزیری پناه (مهاجم خوزستانی استقلال) از آنها برتر است. باید به سمتی برویم که پول ضامن کیفیت باشد. اگر مدیر برنامه های یک بازیکن باکیفیت نتواند خوب صحبت کند، بازیکن مورد تبعیض قرار می گیرد و بازیکنی که نماینده خوب صحبت می کند 10-15 میلیارد دریافت می کند.

مهاجم لیگ برتری که قراردادی 10 میلیاردی امضا کرد، حتی یک گل هم نزد
مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با بیان اینکه مدیران باشگاه ها نباید خود را کمتر از مدیران برنامه ببینند، یادآور شد: مهاجم لیگ برتری 10 میلیارد تومان قرارداد امضا کرد اما حتی یک گل هم نزد. این پول را بیت المال پرداخت می کند و ما باید آن را مدیریت کنیم. همچنین در برخی جاها با بازیکنان ناعادلانه رفتار می شود. چرا باید سه درصد قراردادشان به هیئت های فوتبال استان ها برسد؟ آیا این پول صرف توسعه فوتبال استان می شود؟

تیم فوتبال استقلال خوزستان لیگ دسته اول فوتبال سیدکبر پورموسوی سید سیروس پورموسوی

بازیکنی که آینده اش مطمئن است یک سال هم دست به پول 30 ساله اش نمی شود!
بابادی در دفاع از فوتبالیست ها به تسنیم گفت: همانطور که برخی بنگاه های اقتصادی از مالیات معاف هستند، ورزشکارانی که شور اجتماعی ایجاد می کنند را نیز از مالیات معاف کنیم. چرا تامین اجتماعی سیستم های پشتیبانی را برای بازیکنان و خانواده های آنها تا زمان بازنشستگی ارائه نمی دهد؟ بازیکنی که می داند آینده اش تضمین شده است، مجبور نیست تلاش کند و پول این بازیکن 30 ساله را برای یک سال حضور در یک باشگاه از زندگی اش بگیرد.

ورزشگاه غدیر استانداردهای لازم برای لیگ برتر را ندارد
وی درباره وضعیت ورزشگاه غدیر اهواز برای میزبانی مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: ورزشگاه غدیر حدود 5 سال است که استفاده نمی شود و هزینه تعمیر آن را با حمایت شرکت ملی فولاد ایرانیان تقبل کرده ایم. چمن این ورزشگاه جزو بهترین های لیگ 1 بود اما استانداردهای لازم برای لیگ برتر را ندارد. روز شنبه با کارشناس شرکت ملی وضعیت ورزشگاه را بررسی خواهیم کرد. یا چمن را ترمیم می کنیم یا دوباره می کاریم.

ورزشگاه غدیر اهواز چندان هم بد نیست
مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان درباره دیگر مشکلات ورزشگاه غدیر گفت: در روزهای اخیر ورزشگاه غدیر را تمیز کردیم و دیدیم خیلی آسیب ندیده است. صندلی های ورزشگاه نو هستند و باید دروازه های ورودی را هم آماده کنیم. غدیر یک ورزشگاه دولتی است و امیدوارم در صورت معرفی VAR (کمک داور ویدیویی) هزینه تجهیز این سیستم را وزارت ورزش جوانان تقبل کند. این ورزشگاه جزو پنج ورزشگاه برتر کشور است و باید نواقص آن را برطرف کنیم.

انتهای پیام/