سرمربی تیم قهرمان از سمت خود استعفا داد

به گزارش خبرگزاری فارس، در شرایطی که تیم فوتبال شمس آذر قزوین موفق شد به عنوان قهرمان دسته اول به لیگ برتر صعود کند، سعید دهیکی با انتشار پستی اینستاگرامی از سرمربیگری این تیم کناره گیری کرد.

متن این پست به شرح زیر است:

“از پروردگار بزرگ سپاسگزارم که در سایه مهربانی خود و حمایت همه ساکنان این خانه مینودوری، به من این فرصت را داد تا به عهد خود عمل کنم. وعده ای که در زمستان سخت دست نیافتنی به نظر می رسید، اما من و همه همکارانم و بازیکنانم و البته مدیران تیم شمس آذر توانستیم آن را در بهار عملی کنیم و سال‌های اخیر سال‌ها مردم مستاصل و دو دستگی در عرصه فوتبال را شاد کنیم.

شما همراه و حامی من بوده اید و این کودک کوچک قزوینی را چه در مستطیل سبز چه در شورای شهر چه در مسیر فوتبال و چه امروز در عرصه تمرین همراهی و حمایت کرده اید.

با این توصیف، ضمن قدردانی مجدد از اعتماد مدیران شمس آذر و حمایت شما هواداران عزیز در فصل گذشته، بدین وسیله استعفای خود را از سرمربیگری شمس آذر اعلام می نمایم چرا که عمیقاً بر این باورم که این افتخار شماست. ، مردم قزوین، بزرگترین را به من داده اند. سرمایه زندگی اجتماعی من است و حفاظت از آن سنگین ترین مسئولیت زندگی اجتماعی من است! به همین دلیل ترجیح دادم تصمیم خود را پس از مدت ها عدم حضور در فضای مجازی با شما مخاطبان عزیز و هم استانی هایم در میان بگذارم.

تصمیمی برای بازگشت به سیاست ندارم و ترجیحم ادامه کار در فوتبالی است که به آن تعلق دارم. لازم می دانم از نماینده محترم ولی فقیه، استاندار محترم، فرماندهی ارتش استان، دادستان و شهردار محترم، نمایندگان محترم شورای اسلامی و شورای شهرداری قزوین، مدیرکل محترم ورزش و جوانان و مدیرکل محترم ورزش و جوانان و … ریاست محترم تیم فوتبال و از تمامی مدیران اجرایی و تمامی دوستانی که در تمامی سمت ها و سمت ها برای موفقیت تیم استانی خود زحمات زیادی کشیده اند قدردانی می نمایم و برای تیم شمس آذر آرزوی حضور پرافتخار در لیگ برتر را دارم. .

در پایان اعتراف می کنم که شیرینی خدمت به شهرها و استان های عزیزم مرا به فکر آینده ام در شمس آذر کرد اما هرگز دوست ندارم به مردم قول بدهم که در جای جای دنیا مدیونشان هستم پاییز و زمستان به جای بهار . !”

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید