سردار تنگسیری: آمریکا اشتباه می کند که در منطقه ما حضور دارد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم «روز ملی مقاومت و پایداری روز دزفول» که در اهواز برگزار شد، با بیان اینکه دزفول نماد مقاومت و شکست ناپذیری است، گفت: در هشت سال دفاع مقدس به دنیا نشان دادیم که تسلیم نشدیم و تسلیم نخواهیم شد.

وی با اشاره به خدشه ناپذیری انقلاب اسلامی افزود: قبل از انقلاب آمریکا و انگلیس برای ملت ایران ارزشی قائل نبودند و ایران را مستعمره خود می دانستند اما روحیه و انگیزه مقاومت به ملت ایران عزت و عزت داد و اکنون ملت ایران ایستاده است و این مقاومت معادلات جهان را به هم ریخته است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه اضلاع و ابعاد انقلاب و مقاومت ملت ایران باید بیان و روشن شود گفت: این موضوع نقش رسانه ها را افزایش می دهد بنابراین رسانه ها باید مواضع رسانه ای دشمن را بمباران کرده و صفوف دشمن را مورد حمله قرار دهند.

وی با بیان اینکه دشمنان در دریا رسانه ها و خبرنگاران را همراه خود دارند، ادامه داد: خبرنگار فاکس نیوز در کنار ملوان آمریکایی در دریا هستند و به سرعت اخبار را به نفع خود منعکس می کنند و برای منافع کشور خود کار می کنند. البته مجاهدان عرصه رسانه ملی متعهد همواره حقایق و واقعیت های حاکمیت و حراست دریایی جمهوری اسلامی را منعکس کرده اند که از تمامی تلاش های آنان جای تقدیر و تشکر دارد.

سردار تنگسیری تاکید کرد: ما قاطعانه امنیت خلیج فارس را تامین می کنیم و رسانه ها باید در این امنیت مشارکت کنند و توانمندی های نیروی دریایی و ارتش سپاه را منعکس کنند تا دنیا بفهمد امنیت خلیج فارس هیچ نیازی به بیگانگان ندارد. ما محکم در مقابل دشمن ایستاده ایم و عزت و عزت ملت ایران را حفظ خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه اگر در مقابل دشمن شکست بخوریم قطعا بر ما مسلط خواهد شد و چاره ای جز ایستادگی و مقاومت نداریم و این راه پیروزی ملت ماست، افزود: ما خود را فدای ملت می دانیم و خواهیم کرد. به هیچ وجه در مقابل دشمن شکست نمی خورد و وقتی کشتی ما جبل الطارق را گرفت ما متوقف شدیم و آنها مجبور شدند آن را کوتاه کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه آمریکا مدعی است ضامن امنیت خلیج فارس است، گفت: شما اشتباه می کنید که در منطقه ما حضور دارید. امنیت خلیج فارس توسط ایران و کشورهای منطقه تامین می شود و نیازی به حضور شما یا هیچ کشور دیگری نیست.

در پایان این مراسم از تصویر منقوش مرحوم سید محسن شفیعی عالم پرتلاش و مجاهد خستگی ناپذیر کتاب های «زخم نارنج» و «بلد الصواریخ»، تصنیف، سرود، تئاتر، مستند سینمایی با از مضامین حماسه آفرینی، مقاومت و پایداری مردم، همه جدید رونمایی شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید