کاندیداهای مجلس آینده نباید وعده هایی خارج از اختیارات خود بدهند – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رضا نوری در خطبه های نماز جمعه این شهر که در مصلی امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد، با بیان اینکه بسیاری از مشکلات جامعه با تلاش جهادی قابل حل است، گفت: مسئولان، اما همکاری و هم افزایی نمایندگان با مسئولان دولت نیز باید تشکیل شود.

امام جمعه بجنوردی ادامه داد: دولت با برنامه نشان داده است کوچک سلام اقدامات هدفمند و هوشمندانه حمایتی کارکنان دولت و مردم می تواند حرکتی در عرصه اقتصادی ایجاد کند.

وی افزود: سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مجلس فعلی مربوط به فرمت نمایندگان مجلس است و این نشان از انقلابی بودن مجلس در آن زمان دارد.

حجت الاسلام نوری به نمایندگان توصیه کرد که نگاه تخریبی به دولت و یکدیگر نداشته باشند و تصریح کرد: این توصیه ای است که نمایندگان باید به آن عمل کنند.

امام جمعه بجنورد گفت: نمایندگان با توجه به انتخابات پیش رو نباید وعده های غیرقابل اجرا بدهند و وعده هایشان بر اساس اختیاراتشان باشد.

حجت الاسلام نوری گفت: خطبه های تند و بی پشتوانه مردم را مشکوک می کند.

وی افزود: نمایندگان به دنبال اقدامات پوپولیستی نباشند و برای صلاح مردم در میدان حضور داشته باشند.

امام جمعه بجنورد نیز مشکلات ازدحام در شرایط نامساعد جوی را برجسته کرد و گفت: باید برای ازدحام معابر شهری در زمان بارندگی چاره اندیشی شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی افزود: در صورت نیاز به لایروبی معابر و یا بازگشایی مسیرها برای هدایت آب های سطحی، مسئولان بدون معطلی این کار را انجام دهند تا دیگر شاهد مشکل تردد، مردم و خسارت به آنها نباشیم. خانه ها