دشمن باورهای مردم را در جنگ رسانه ای هدف قرار داد – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدامین نقدی در خطبه های نماز جمعه فومن که در مسجد ولیعصر(عج) برگزار شد.A J) در این شهرستان صورت گرفت، وی با تاکید بر نزدیک بودن اعزام زائران به حج، گفت: در روایت های مختلف از پیامبر اسلام و اهل بیتآ) نقل شده است که ثواب شرکت در نماز جمعه مانند شرکت در حج است.

وی با اشاره به لایحه عفاف و حجاب در مجلس، افزود: قانون حیا و حجاب در کشور ما ایراداتی دارد، بنابراین قوه قضاییه با نگاه قانونی خود آن ایرادات را جبران کرده و تقدیم دولت کرده است و دولت نیز به دولت تقدیم کرده است. بررسی و تصویب در روزهای اخیر شاهدیم که طرح این امر و قوانین جدید موجب نگرانی متدینین شده است.

حجت الاسلام نقدی یکی از ارزش های جامعه ایرانی و اسلامی را حجاب زنان و مردان ما دانست و گفت: مردان و زنان متدین ما از قوانین عفاف و حجاب گلایه دارند و خواستار توقف جدی مجلس هستند. این لایحه

وی ادامه داد: از این مجلس انقلابی انتظار داریم که اگر قرار است قانون تکمیل شود به گونه ای عمل نشود که دغدغه و حاکمیت مردم را تضعیف کند، بنابراین اگر قرار است قانون عفاف و حجاب تقویت شود. ، اجرای آن نیز باید تضمین شود.

حجت الاسلام نقدی افزود: چند ماه پیش قانونی از سوی وزارت کشور در خصوص عفاف و حجاب به استانداری ها ابلاغ شد که متاسفانه این قانون آن طور که باید اجرا نشده است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه مردم ایران در این سال ها همواره با ظلم و ستم استکبار مخالفت کرده اند، گفت: این مقاومت ها باعث نابودی خرمشهر و دزفول شده است. می بینم یادمان باشد و امروز مردم ثابت کرده اند که پای نظام و انقلاب هستند.

امام جمعه فومن خاطرنشان کرد: در دوره ای که دشمنان همه دور هم جمع شده اند تا از پیشرفت پیروزی های فراوان نظام اسلامی جلوگیری کنند، اما این ملت خداباور با وجود فشارها، کاستی ها، پارگی می بینم و جنایات داخلی و خارجی با انقلاب و نظام سفید چهره همراه بود.

وی ادامه داد: بارها دیده ایم که برخی از سران این نظام از سازش صحبت می کنند، اما مقام معظم رهبری با زیرکی هدف را برای همه تبیین کرده اند، به طوری که دشمن در جنگ سختی که هر سال از ما مالیات گرفتند و برگشتند، شکست خورده است. به رسانه ها و جنگ شناختی

امام جمعه فومن با بیان اینکه دشمن در جنگ رسانه ای و شناختی، ادراکات، باورها و باورهای مردم و مسئولان را هدف جامعه قرار داده است، تصریح کرد: ایجاد دو قطب در جامعه یکی از اهداف دشمنان در جنگ شناختی و رسانه ای است.

وی با اشاره به اینکه متولیان بحث مدیریت فضای مجازی گرفتار جنگ نرم دشمن بودند و محاسباتشان اشتباه بود، ادامه داد: دشمن در فضای مجازی برنامه ای. کوچک اتفاق افتادن