بازگشایی نمادهای بورس در هفته جاری؛ محرک خوبی برای بازار – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، هفته گذشته شاهد درگیری بین خریداران و فروشندگان بودیم که در نهایت هیچ یک از طرفین در جمع بندی هفتگی برنده نشدند.

از نکات مثبت هفته گذشته می توان به گزارش های منتشر شده و رالی های متعدد نمادهای بازار اشاره کرد که در کوتاه مدت جهت گیری مناسبی برای بازار در آینده خواهد بود.

اکنون در پیش‌بینی هفته آینده، قوی‌ترین احتمال را می‌توان بهبود روند معاملات دانست، اگرچه نیمه اول هفته آینده را می‌توان به عنوان عامل تعیین‌کننده در نظر گرفت زیرا می‌تواند روند غالبی را که احتمالاً بازار طی خواهد کرد، ترسیم کند. در ماه ژوئن

در خلاصه هفتگی، می تواند نسبتا قوی باشد قادر است نگاه صعودی بیشتری داشته باشیم، هرچند به احتمال زیاد شاهد کیفیت بهتر معاملات در نمادهای ریالی باشیم که فقط به صورت گرفتن چه انتشار تصمیم و چه تاثیر اخبار، می توان شاهد بهبود حجم معاملات در نمادهای به اصطلاح دلاری بازار بود، درست مانند انتشار نامه آخر هفته معاملاتی دیروز.

علی فراغی کارشناس بازار سرمایه در این باره بار وی بیان کرد: در قسمت اصلی این حرکت به احتمال زیاد شاهد حجم معاملات بیشتری نسبت به هفته گذشته خواهیم بود و اگر این امر در راستای جهت گیری بازار اتفاق بیفتد می توان انتظار بهتری از بازار داشت.بخشی از بازار.

وی افزود: در بخش مهم معاملاتی بازار، بازگشایی نمادهایی که در هفته آینده بازگشایی می شوند، ممکن است مورد توجه قرار گیرد که بسته به صنعت آنها و تعداد رویدادها و تصمیمات اتخاذ شده ممکن است بازار را تحت تاثیر قرار دهد. پس از بازگشایی