مبارزه با تورم در دستور کار مسئولان قرار گیرد – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام احمد شیخ بهایی امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان با بیان اینکه یکی از خرمشهرهای بعدی فضای عفاف و حجاب است که نیاز به تسخیر دارد، اظهار داشت: امروز در سال 1380 در زمره خرمشهرها قرار داریم. بحث حجاب و عفاف دغدغه جامعه دینی ماست، امیدواریم مسئولان موافقت کنند. ، همکاری و با ارائه طرح ها و لوایح مناسب می توانند این فضای تحمیل شده از سوی دشمن بر کشور را بشکنند و این خرمشهر را فتح کنند.

خطیب جمعه کرمان با تاکید بر اینکه بچه داشتن و ازدواج قسمتی از جهادها مهم است، وی ادامه داد: بحث جمعیت موضوع بسیار مهمی است. در ازدواج راحت باشید و در این امر مهم ایمانی و اخلاقی، بقیه را کنار بگذارید و هزینه های اضافی را کم کنید.

وی با اشاره به اینکه در داخل کشور مشکلاتی داریم، گفت: امسال سال کنترل تورم است، متولیان امر باید تلاش کنند و اگر هم سخت باشد باید افتخارات و تلاش هایی که انجام می دهند در جامعه دیده شود.

حجت الاسلام شیخ بهایی افزود: امسال آخرین سال مجلس است و انتخاباتی در پیش داریم. این مجلس کارنامه خوبی از رهبری دارد، اما در سال گذشته برنامه های بزرگی مانند برنامه هفتم در دستور کار بوده است که وابستگی به نفت و دلار را از اقتصاد ما حذف کنیم، زیرا همه کارهایی که انجام می دهیم به دلار بستگی دارد. .

وی بیان کرد: این ماه یادآور حوادث بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی است، اولین واقعه 15 خرداد است که با دستگیری امام (ره) مردم برای دفاع از امام به خیابان ها هجوم آوردند و به صورت خودجوش عازم شدند. میدان برای خدا و دفاع از دین. آمدند و آن روز بسیاری در خاک و خون غلتیدند اما نشستند. این روز نقطه عطفی در تاریخ اسلام و جهان است.