امام جمعه سمنان: نمایندگان مجلس سال آخر فعالیت خود را صرف تبلیغات نکنند – خبر سمنان – اخبار استان های تسنیم تسنیم خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم سمنانحجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی اعظم سمنان اظهار داشت: تداوم خدمت رسانی به کشور در سال گذشته فعالیت اعضای شورای اسلامی، مطالبه مقام معظم رهبری است. و مردم

وی دیدار اخیر نمایندگان شورای اسلامی با مقام معظم رهبری و توصیه های ایشان به نمایندگان خانه ملت ها را برجسته کرد و افزود: نمایندگان شورای اسلامی نباید آخرین سال فعالیت خود را به تبلیغات اختصاص دهند.

امام جمعه سمنان افزود: اعضای خانه ملت بدون توجه به نتایجی که در اسفند ماه 1402 به دست می آید، مسائل اساسی و اصلی کشور را که در شورای اسلامی مطرح و مطرح می شود، پیگیری کنند و از طرح سوالی که اعمال و وظایف خود را انتخاب کنند.

مطیعی با تاکید بر اینکه مطیعی در مدت باقیمانده از خدمت به مردم در خانه ملت نباید اجازه دهد جاه طلبی بر عملکرد آنها تاثیر بگذارد، گفت: بهتر است نمایندگان شورای اسلامی در چارچوب اقدامات و سخنان خود در حال حاضر در مجلس عمل کنند. طوری که به نظر می رسد آنها روی انتخاب مجدد حساب نمی کنند.

وی با اشاره به جایگاه ویژه نمایندگان استان سمنان در شورای اسلامی و نقش آنها در امور مربوط به نمایندگی مردم در خانه ملت، رضایت خداوند را مهمترین اقدامی دانست که از آنان باقی خواهد ماند. . و افزود: مردم از نمایندگان خود در شورای اسلامی مردم انتظار دارند چه در انتخابات اسفند انتخاب شوند و چه نشوند برای رضای خدا تلاش کنند.

زائران سفیران جمهوری اسلامی در موسم بزرگ حج هستند

خطیب نماز جمعه این هفته سمنان با اشاره به آغاز اعزام زائران بیت الله الحرام به موسم حج، از زائران کشورمان به عنوان سفیران جمهوری اسلامی و شیعیان جهان در موسم عظیم حج یاد کرد. وی بابیان اینکه موسم حج یکی از شعائر اسلامی است، خاطرنشان کرد: باید مانند موسم حج باشد. ابراهیمی را که از ما دین خواست برآورده کنیم.

مطیعی بابیان اینکه مصلحت مادی و معنوی یا دنیوی و اخروی در حج، سبک زندگی، شناسایی دشمن اصلی جهان اسلام، شناخت نقشه های استکبار و صهیونیسم و ​​تبادل افکار و اندیشه های دنیوی است را برشمرد. حج و فرمود: حرکت سالانه مسلمانان بر دشمن زلزله بیاورد.

وی با تاکید بر تمرکز فعالیت های حج بر انسان و تقرب به خداوند در امور معنوی و پس از حج، گفت: مسلمانان جهان جمهوری اسلامی را مرکز و نماد اقتدار برای خود می دانند.

دستاوردهای ارزنده 11 سفر خارجی رئیس جمهور و 14 سفر مقامات عالی کشورمان در راستای توسعه روابط با سایر کشورها بر اساس حفظ عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و همچنین ورود دهه کرامت و لزوم شناخت نقش تاریخی امامدر تثبیت جایگاه تشیع، رضا(ع) یکی از محورهای خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان به امامت حجت الاسلام والمسلمین مرتضی بود.

انتهای پیام/363/