هیچ اقدامی در کشور بدون حمایت مردم موثر نخواهد بود – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا فرهنگ ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان نایین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این شهرستان در عملیات بیت. المقدسگفت: قرآن کریم سوره ای را به نماز جمعه اختصاص داده است و شرکت کنندگان در این مراسم و تقویت کنندگان این پایگاه متعالی اجر عظیمی دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: نهاد نماز جمعه به معنای نماز جمعه، خیمه گاه حضرت ولی عصر (عج) در زمان غیبت است که شرکت کنندگان در آن با اعتقاد و ایمان قلبی در نماز جمعه شرکت می کنند.

رئیس شورای سیاست گذاری جمعه امام استان اصفهان ضمن تقدیر از مردم همیشه حاضر در نماز جمعه گفت: اگر از نظام، انقلاب و امام جمعه حمایت نکنید، هیچکس نمی تواند در این مسیر قدم بردارد. و توسط امام جمعه شهرستان نایین انجام شود. جا دارد از شما هم تشکر کنیم چرا که از رصدهای انجام شده در شهرستان و دیدار با مسئولین ستادهای نماز جمعه اقدامات عمدی صورت گرفته و در حال انجام است و با خواست خدا. فضل، نتایج به دست مردم خواهد رسید.

وی استقرار دولت و مجلس انقلابی و فعالیت های قوه قضائیه را برشمرد و تصریح کرد: تشکیل سه قوه وحدت بین قوا را به همراه داشته است و دشمن با بازی با عفاف و حجاب و ایجاد اختلاف در تلاش است. فروتنی این شرکت در پلتفرم های مختلفی مانند فضای مجازی است.

فرهنگ افزود: امروز در کشور فرصت شکستن وحدت و یکپارچگی بین حاکمان و حتی در روستاها و شهرها را نداریم و اکنون با وجود همه کاستی ها ریلی مطرح است که نتیجه آن نمایان خواهد شد. در آینده.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علیرضا فرهنگ رئیس شورای سیاسی امام جمعه استان اصفهان صبح امروز از دفتر امام جمعه شهرستان نایین بازدید کرد و پس از سخنرانی. گفتن ایشان در نماز جمعه آن شهر به همراه متولیان امر به معروف و نهی از منکر، مساجد، نماز، امور جوانان و نوجوانان و روابط عمومی شرکت کردند.