نمایندگان مجلس به شکایات رهبر انقلاب توجه ویژه داشته باشند – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد حسینی میرامینی امام جمعه شهر آبیک در خطبه های نماز جمعه این هفته آبیک سیتی به تقوای الهی توصیه کرد و گفت: در مورد تقوا نباید به حداقل ها اکتفا کرد و فرزند پسر قناعت نشانه فروتنی نیست.

وی تنبلی را عدم تقرب به خدا دانست و افزود: مؤمنان نباید تنبلی کنند و در تقرب به خدا جدی باشند، زیرا آرامش طلبی زندگی و فرصت را از آنان می گیرد تا به خدا نزدیک شوند.

امام جمعه آبیک با اشاره به دیدار نمایندگان مجلس یازدهم با مقام معظم رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب ضمن تاکید مجدد بر انقلابی بودن مجلس، گلایه هایی از جمله عزل وزرا به محض آن را داشتند. ممکن است. زمان مسئولیت آنها، که باید به آن توجه ویژه ای شود.

وی ادامه داد: متاسفانه شرایط آبی در استان خوب نیست و با توجه به کاهش 40 درصدی بارندگی شاهد کمبود منابع آبی هستیم، بنابراین مردم باید به صرفه جویی در مصرف آب توجه کنند.

حجت الاسلام میرامینی وی با اشاره به تغییر فرماندار آبیک گفت: در مجموع به ثبات مدیریت اعتقاد دارم اما در انتصابات اخیر به نظر می رسد نیاز به مدیران شهرستانی در سطح استان وجود داشته باشد.

وی در پایان یادآور شد: همه باید برای تقویت ABIC و خدمت به مردم تلاش کنیم و از هر رهبری که در این مسیر حرکت کند حمایت خواهیم کرد.