شهید «احسان قدس بیگی» زینت انقلاب اسلامی است – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار محسن کریمی در حاشیه مراسم اولین سالگرد شهادت شهید اقاسان و صنعت دفاعی شهید احسان دوران باستان گفت: شهید احسان دوران باستان از نخبگان و مفاخر استان مرکزی و رشد دهه 70 اقتدار لازم را برای کشور به ارمغان آورد و به همت این شهید عزیز و شهدای عرصه جهاد علمی امروز کشور به خودکفایی رسیده است. در صنایع دفاعی

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: اقتداری که شهدا برای ایران اسلامی و انقلابی به ارمغان آوردند، جبهه استکبار را در مقابل کشور به زانو درآورد و این اقتدار نقطه امید و قوت مستضعفان جهان شد.

وی ادامه داد: شهید احسان قدبیگی با توکل به یاری خداوند و ایمان به توانایی های خود توانست در تاریخ ثبت شود و این شهید عزیز زینت انقلاب اسلامی است و نامش همیشه در تاریخ خواهد درخشید.

سردار کریمی تاکید کرد: شهدا در عرصه جهاد علمی آینده درخشان ایران اسلامی را تضمین کرده اند و دانش حیاتی دیگری را به دانشگاه و عرصه علمی بخشیده اند. دوران باستان این نخبگان را به درستی وارد جامعه و به ویژه آینده سازان کنید تا راه درخشان آنها در کنار هم در جامعه ادامه یابد.

وی با تاکید بر اینکه شهید احسان قدبیگی علاقه مند و دلسوز آینده کشور بود، گفت: یاد و خاطره این شهید و همه شهدایی که برای پیشرفت کشور تلاش کردند هرگز از یاد مردم ایران نخواهد رفت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تاکید کرد: تقدیم حضور شهید احسان قدبیگی و شهدای عرصه علم و فناوری به جوانان کشور عزم و تصمیم راسخ برای حرکت به سمت ارتفاعات می دهد و شما را در راه نگه می دارد. برای پیشرفت ما باید به معرفی این شهدا توجه بیشتری داشته باشیم و همه در این زمینه وظیفه دارند.