توصیه مردم امام جمعه بندرعباس؛ صرفه جویی در مصرف برق – اخبار هرمزگان – اخبار استان های تسنیم تسنیم خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس ، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده در خطبه های نماز جمعه بندرعباس با اشاره به بازگشت موفقیت آمیز ناوگروه راهبردی 86 نیروی دریایی ارتش از مأموریت در سراسر جهان اظهار داشت: نیروی دریایی توانمند ارتش. فورس با اعزام اسکادران 86 به سراسر جهان حرکتی بی سابقه انجام داد که خوشبختانه با موفقیت به پایان رسید و به برگ زرینی در تاریخ کشور تبدیل شد.

وی افزود: این ماموریت دریایی اقتدار و عزت کشور و نیروهای مسلح ما را به نمایش گذاشته و پیام های زیادی را به جهانیان ارسال کرده است که با انجام این ماموریت پرچم پرافتخار کشور به هزاران هزار نفر در آب های بین المللی حمل شده است. و اقتدار ایران اسلامی به نمایش گذاشته شد.

امام جمعه بندرعباس گفت: نیروی دریایی ما به اوج اقتدار رسیده‌اند و شاهد هستیم که نیروی دریایی سپاه در آب‌های ملی و بین‌المللی حضور قدرتمندی داشته است.

وی با تاکید بر لزوم تقویت سیاست خارجی و استفاده از نبردهای انقلابی قدرتمند در این مسئولیت مهم، گفت: دیپلماسی در جهان معاصر نیازمند نیروی انقلابی جوان و با انگیزه است، این نیروها می توانند سیاست خارجی کشورها را تنظیم کنند و موفقیت ایران اسلامی را تضمین کنند. در روابط بین الملل رقم می زند

عبادی زاده با تاکید بر پایان منفعت طلبی آمریکا در منطقه غرب آسیا گفت: آمریکا همچنان می خواهد در این منطقه در حال جنگ باشد تا به منافع خود دست یابد اما باید بدانند که دیگر جایی در این منطقه ندارند و می میرند. در این منطقه

وی ادامه داد: جهان در حال ورود به نظم نوین جهانی است که از تک قطبی بودن آمریکا برمی خیزد و ایران اسلامی با اقتدار و عزت جایگاه خود را در این نظم جدید پیدا خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن فصل گرما و افزایش مصرف انرژی در استان گفت: اهالی استان برای عبور از آن تلاش کنند. تابستان بدون قطع برق با صرفه جویی در این فصل گرم سال.”

وی گفت: اگر مردم در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند می توانیم مانند سال گذشته سالی بدون قطعی داشته باشیم، وزارت نیرو نیز مشوق هایی را برای مشترکان مقتصد در نظر گرفته است که تابستان امسال به مردم ارائه می شود.

انتهای پیام/864/.