نام و تلاش شهدای خرداد هرگز فراموش نمی شود – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت خود و سایر نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار داشت: شهدای بزرگواری که در سالروز آزادسازی خرمشهر به شهادت رسیدند. خرداد و از فرماندهان آزادسازی شهر خونین بودند. آنان همچون شهید سید محمد بروجردی و شهید احمد کاظمی همچون آفتابی درخشان بر افق فرهنگ و جهاد مقدس این کشور می درخشند و نامشان هیچگاه از یادها نخواهد رفت.

وی در ادامه با توجه به نزدیک شدن به ایام ایجاد اولین شورای اسلامی افزود: رهبر معظم انقلاب به نمایندگان مجلس گفتند که ما نماینده آزاد می خواهیم، ​​یعنی نماینده ای که کار خود را برای کسب رای نکند و کیست. پا بر روی اخلاق و رفتار نمی گذارد.

ابراهیمی گفت: طی یک هفته گذشته با اتفاقات مهمی مواجه بودیم که یکی از آنها در ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروی دریایی راهبردی و مستبد ناوگروه 86 در انجام مأموریت عالی این ناوگروه برای حرکت استبدادی و استبدادی است. ناوبری زمین

امام جمعه شهرری با اشاره به وقایع 3 خرداد و 4 خرداد که روز دزفول و مقاومت و پایداری است، خاطرنشان کرد: در عملیات بیت المقدس که با مشارکت قوی و حضور نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام شد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 5000 و 400 کیلومتر مربع از اراضی اشغالی شامل شهرهای خرمشهر و هویزه و همچنین جاده خرمشهر – اهواز آزاد شد. این آزادی آغاز آزادسازی جنوب لبنان در 14 خرداد 1379 بود.