حمایت مسئولان مازندرانی از طرح های مقاومت اقتصادی سپاه کربلا – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر علی بابایی شاهکار بعدازظهر جمعه در حاشیه نشست مشترک مجمع نمایندگان و فرمانده سپاه کربلا در خصوص دستاوردهای سپاه در حوزه های راهبردی که واجد شرایط امنیت ملی است، افزود: با ورود هوشمندانه سپاه به عرصه سازندگی کشور در مسیر پیشرفت ایده آل قرار گرفته است.

نماینده مردم ساری در شورای اسلامی از راه اندازی مرکز آموزش مهارت های اقتصاد مقاومتی در مازندران حمایت کرد و بر حمایت همه جانبه مجمع نمایندگان استان از این اقدام تاکید کرد.

سردار مسلمی فرمانده سپاه مازندران با تاکید بر استراتژی اشتغال و تولید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال افزایش تولید و کنترل تورم گفت: دهکده اقتصاد مقاومتی سپاه کربلای مازندران دارای ظرفیت است. ارائه آموزش های حرفه ای به 30000 نفر در سال. در حوزه دارای مشاغل خانگی کوچک

سالانه برای 10000 نفر شغل ایجاد می شود

وی گفت: این مرکز با اعطای وام 150 میلیون تومانی به هر متقاضی گام مهمی در رفع معضل بیکاری و افزایش تولید است. بلند می شود دارد گفت: سالانه 10 هزار نفر در این استان از طریق طرح های حمایتی سپاه مازندران مشغول به کار می شوند.

این مسئول با اشاره به مراحل عملیاتی سپاه مازندران در منطقه وی خاطرنشان کرد: تفاهم نامه عملیاتی برای رفع مشکل کم آبی 600 روستای کم برخوردار مازندران به زودی اجرایی می شود.

مسلمی با اشاره به اینکه هدف سپاه با بسیج سازندگی اجرای طرح های تولیدی و زیربنایی با هدف رفاه مردم است، افزود: با توجه به کمبود آب در مزارع کشاورزی مازندران، طرح لایروبی آببندان انجام شد. سلام این استان با مشارکت بسیج سازندگی به بهره برداری می رسد.

نمایندگان حاضر در این جلسه در بازدید از فعالیت های اجرایی دهکده اقتصاد مقاومتی سپاه در تخریب ساری بر عزم و اراده راهگشای مجمع نمایندگان استان برای حمایت از توسعه و گسترش فعالیت های این مرکز راهبردی در سال رشد تولید تاکید کرد.