استان بوشهر به سوی رونق پیش می رود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سعید حیدری در دیدار با جمعی از جوانان و فعالان ورزشی، فرهنگی و اجتماعی استان بوشهر بر عزم جدی استانداری برای توسعه زیرساخت های اساسی و کلان استان و تکمیل پروژه ها تاکید کرد. پروژه های روی زمین مانده، گفت: تمرکز دولت سیزدهم بر تحقق اولویت ها و نیازهای اساسی کشور و تمامی ظرفیت ها برای اجرای این راهبرد است. درخواست دادن گرفت.

حیدری با اشاره به سفر اخیر آیت الله رئیسی به جنوب شرق کشور برای افتتاح پروژه های عمرانی و هشدار قاطع به مقامات افغانستان برای دفاع حقوق آب مردم سیستان و بلوچستان تاکید کردند: حکومت قدرتمند مردمی ایران به دنبال نمایش نیست و خود را خادم مردم می بیند و برای احقاق حق مردم با هیچکس سازش نمی کند.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت اجرایی استان مدیریتی نظام مند و برنامه محور است، گفت: مبنای افتتاح یا شروع پروژه هایی که از ابتدای دولت مقتدر مردمی ایران تاکنون در بوشهر انجام شده است اسناد توسعه است. ، سیستم سهام و توانایی های بیشمار استان.

احترام به بی طرفی انتخابات

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: با بسیج جمعی که بین مردم و مدیران استان شکل گرفته است به زودی شاهد شکوفایی استان در عرصه های مختلف خواهیم بود.

وی افزود: آغاز عملیات اجرایی احداث باند دوم بزرگراه دالکیکنار تخت و همچنین شروع لایروبی رودخانه سلام 2 درخواست تاریخی از ساکنان مناطق مختلف استان که جلوه خاصی دارد آه تو سرعت توسعه استان را افزایش خواهد داد.

به برنامه اشاره کرد کوچک رئیس ستاد انتخابات استان که در اسفندماه امسال انتخابات بزرگی را برگزار می کند، خاطرنشان کرد: رئیس ستاد انتخابات بر رعایت اصل بی طرفی از سوی همه مدیران و مسئولان تاکید دارد و این درخواست قانونی و برحق است. باید از سوی همه نهادها تا پایان روند انتخابات پیش بینی شود.