پاکستان باید با گروه های تروریستی مستقر در خاک خود مقابله کند – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به موضوع حجاب این موضوع را در همه ادیان برجسته کرد و گفت: رعایت حجاب و حیا بنیان خانواده ها را تقویت می کند و در سوره های نور و احزاب. این موضوع برجسته شده است.

وی با بیان اینکه شبکه های ماهواره ای و معاندان برای ترویج بدحجابی تلاش می کنند، خاطرنشان کرد: مراقبت از حجاب که زیبایی برای بانوان محسوب می شود مورد تاکید اهل بیت طهارت و عصمت بوده است.

امام جمعه عوج ارتکاب گناه را موجب از بین رفتن نعمت دانست و افزود: برخی از زنانی که در دنیا مقید به حجاب نبودند در قیامت خود را می پوشانند.

حجت الاسلام موسوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره پنج شهید مرزبان تاکید کرد: کشور پاکستان باید اقدامات لازم را انجام دهد و با گروه های تروریستی که از خاک خود علیه ایران فعالیت می کنند، مقابله کند.

امام جمعه اوج با اشاره به سازمان موشکی ایران گفت: رونمایی از موشک خرمشهر سم دیگری برای چشمان رژیم صهیونیستی بود. بیایید بگوییم مرتکب اشتباه شوید موشک مورد اصابت قرار خواهید گرفت.

وی حرکت ناوگروه های نظامی را تحسین کرد و افزود: این حرکت نشان داد که جمهوری اسلامی در تمام آب های جهان حضور دارد و با هیچ کشور متخاصمی ابایی ندارد.

حجت الاسلام موسوی ضمن تبریک دهه کرامت به سخنان رهبر معظم انقلاب خطاب به مجمع نمایندگان مجلس اشاره کرد و تاکید کرد: نمایندگان مجلس به دنبال خدمت باشند و از فعالیت های تبلیغاتی پرهیز کنند.

خطیب جمعه اوج در ادامه تاکید کرد: اصول راهنمای سیاست خارجی حفظ اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و نباید به منافع کشور خدشه وارد شود.