«همیز»؛ بازی چند نفره آنلاین ایرانیان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، «هومیز» یک بازی چندنفره آنلاین ایرانی در سبک بتل رویال است که با هدف رفع نیاز گیمرهای داخلی به بازی های ایرانی با کیفیت برای پلتفرم محاسبات شخصی تولید شده است.

حسن مهدی اصل، مدیرعامل استودیوی سورنا گیمز که پیش از این در یک چت از آپدیت بازی خبر داده بود و قصد دارند برنامه مکتوب آپدیت های Homies آینده شامل نقشه ها و بخش های جدید و جوایز مختلف را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند، هر 3 آنها را ترک کنید. هم اکنون و در آستانه عید نوروز 1402 آخرین آپدیت این بازی را منتشر کرد.

در این آپدیت کاربران می توانند وارد دنیای آب نبات شده و این بازی را در محیطی شیرین و رنگارنگ تجربه کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند مانند تجربه شیرین و به یاد ماندنی فیلم Charlie and the Chocolate Factory، سواری شیرین در دنیای آب نبات Homies داشته باشند. در این آپدیت چهار مرحله جدید و نقشه های رنگارنگ زیبا به بازی اضافه شده است و می توانید دوستان خود را در این بازی به چالش بکشید و به بازی خود اضافه کنید.

در آپدیت جدید بازی Homies کاربران با چهار مرحله جدید شامل سه مرحله جمع آوری آب نبات و مرحله رانر جدید مواجه می شوند و شاهد گیم پلی شیرین و جذاب در چهار محیط زیبا و متفاوت قلعه شکلاتی، باغ پاستلی، جاده مارشمالو و ساحل کارمل خواهند بود.

امکان افزودن و حذف دوستان و سایر بازیکنان به بازی، اضافه شدن قابلیت ایجاد مسابقه خاص و دعوت افراد مختلف به بازی، مشاهده جزئیات عملکرد بازی و مشخصات سیستم کاربری با فشردن دکمه Tab از جمله موارد فنی بازی است. تغییرات در آخرین آپدیت آن

یکی از ویژگی هایی که استودیوی سازنده هومیز برای این امر در نظر گرفته است، اجرای آن در فروشگاه داخلی است. در واقع Homies به عنوان یک بازی ملی نه تنها توسط سازندگان ایرانی ساخته شده است، بلکه توسط یک فروشگاه ملی نیز پیاده سازی شده است.

اگر می خواهید در نوروز 1402 با یک بازی ایرانی به دنیای رنگ ها، هیجان و شادی سفر کنید، بازی هومیز پیشنهاد خوبی برای تعطیلات عید است.