اجرای 15 پروژه عمرانی در حوزه ورزش در گیلان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

جهانبخش آرمان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اقدامات ارزنده در عرصه ورزش گیلان گفت: توانمندی های ورزشی گیلان در عرصه های مختلف قابل تقدیر است.

وی از اجرای 15 پروژه عمرانی در حوزه ورزشی گیلان خبر داد و افزود: این تعداد پروژه عمرانی با اعتباری حدود 123 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بازسازی اماکن ورزشی گیلان گفت: برقراری عدالت زیرساختی در حوزه ورزش گیلان به شدت مورد تاکید و در اولویت قرار دارد.

آرمان مرمت و نوسازی اماکن ورزشی گیلان را از برنامه های اولویت دار اداره کل ورزش و جوانان عنوان کرد و گفت: سال گذشته 47 سالن ورزشی در تمامی شهرستان های گیلان بازسازی شد.

استانداردسازی 5 ورزشگاه گیلان

وی از عادی سازی 5 ورزشگاه گیلان خبر داد و افزود: در سال گذشته در حوزه تقویت زیرساخت های ورزشی گیلان اقدامات خوبی انجام شد و امسال نیز این روند ادامه خواهد داشت.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه زمین چمن ورزشگاه شهید بازو رشت در شرایط مساعدی قرار نداشت، گفت: طرح مرمت و احیای زمین چمن و جایگاه هواداران ورزشگاه شهید بازو رشت در مرحله بهره برداری است.

هدف از بازسازی کامل ورزشگاه شهید بازو رشت اعلام کرد و افزود: وجود دو باشگاه پرطرفدار سفیدرود و داماش نیاز به ورزشگاه آبرومند دارد. آه تو در اختیار این دو باشگاه باشد.

راه اندازی مجدد 7 استخر ورزشی در گیلان

وی از بازگشایی 7 استخر ورزشی در گیلان خبر داد و افزود: این تعداد استخر کاملا راکد و بلااستفاده شده بود و در نتیجه ردیابی و راه اندازی مجدد صورت گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با تاکید بر اینکه افزایش سرانه ورزش استان در اولویت است، گفت: ارتقای سرانه ورزش گیلان موجب درخشش استعدادها در این بخش می شود.

آرمان با بیان اینکه گیلان 123 ورزشکار و قهرمان دارد بین المللی دارد افزود: از ورزشکاران و قهرمانان ملی و بین المللی گیلان تجلیل شد.