22 فروردین یک دستاورد بزرگ تاریخی – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به مناسبت دوازدهم ارتش در ۲۲ فروردین روز «جمهوری اسلامی» با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت و تبریک این روز بزرگ به ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی، ۲۲ فروردین را یک دستاورد بزرگ تاریخی دانست.

با توجه این گزارش در این بیانیه آمده است:

ملت آگاه و فهیم ایران اسلامی با درک صحیح از شرایط کشور در 21 فروردین 1358 با رای قاطع و حداکثری خود جمهوری اسلامی را به عنوان نظام آرمانی در کشور برگزید و از قوانین و مقررات الهام گرفت. آموزه‌های بخش نجات‌بخش اسلام، «اسلام‌گرایی» و «جمهوری» نظام سیاسی کشور را تضمین کرده و این روز را به نقطه عطفی در تاریخ سیاسی معاصر ایران تبدیل کرده است.

دوازدهم فروردین روز تبلور و تجلی اراده ملت دانا و عالم در تعیین سرنوشت خویش است. اصل و نسب این نظام مقدس جمهوری اسلامی است که برای کشور عزیزمان استقلال و افتخار به ارمغان آورده است.

22 فروردین 1358 حامی سرسخت نظام جمهوری اسلامی است و در چهل و چهار سال گذشته از این نظام الهی و مردمی در برابر توطئه ها، فتنه ها و بحران های نظام جهانی سلطه و استکبار محافظت کرده و الگویی موثر بومی ارائه کرده است. در قالب مردم سالاری دینی به جهانیان.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت 22 فروردین ماه روز «جمهوری اسلامی» اعلام می دارد که فرزندان غیور ملت ایران در ارتش با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب و مقام معظم رهبری فرمانده عالیبا اقتدار کامل نظام اسلامی که دستاورد ملت غیور ایران و حاصل خون هزاران شهید صورتی و تلاش خالصانه شهداست تا آخر عمر پاسداری و پاسداری خواهند کرد. و هرگونه تعرض به تمامیت ارضی، استقلال و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به طور قاطع و به موقع پاسخ داده خواهد شد.