تصمیم / یارانه کلان دولت برای این افراد امسال حذف می شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گفته می شود این اقدام با توجه به افتتاح حساب ارزی و امکان محاسبه دقیق اطلاعات انجام می شود به طوری که خرید سهمیه ارزی مستلزم افتتاح حساب ارزی و ارزی است. واریز اسکناس های ارزی به حساب ارز پس از 72 ساعت انجام می شود که همان سهمیه و هدف کمک هزینه بر اساس توان مالی و گردش حساب بالا است. متعاقبا اطلاعات این گروه به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مخابره خواهد شد.

بر اساس مصوبه دولت، هر ایرانی می تواند سالی یک بار 5000 یورو یا معادل آن را به دلار سهمیه ای با کد ملی دریافت کند که متقاضی برای دریافت آن باید دلار سهمیه ای را در سایت بازار آنلاین ارزهای ترکیبی ثبت کند. درخواست خود را ذخیره کنید ارز سهمیه 1402 توسط صرافی های منتخب با نرخ مبادله ای توافق شده دلار ارائه می شود.

البته گفته می شود سهمیه پولی با کارت ملی قرار است تا معادل 2000 یورو کاهش یابد.

بر اساس این گزارش، هر زمان که فاصله زیادی بین ارز دولتی و ارز بازار آزاد وجود داشته باشد، سوء استفاده کنندگان در بازار پیدا می شوند و یکی از ترفندهای رایج، جمع آوری کارت ملی مردم در ازای پرداخت مبلغی ناچیز است. . آنها از سهمیه 2000 دلاری خود برای خرید ارز به نرخ دولتی و فروش آن در بازار آزاد استفاده می کنند.

دوازدهمین مرحله کمک نقدی 300 و 400 هزار تومانی دولت سیزدهم طبق روال ماه های گذشته احتمالا 30 فروردین ماه به حساب سرپرستان خانواده واریز می شود.

این در حالی است که اگر سرپرست خانوار از دهک اول تا سوم باشد به ازای هر نفر 400 هزار تومان نیز دریافت می کند. اگر ولی در دهک چهارم تا نهم باشد 300 هزار تومان دریافت می کند. البته در صورتی که این افراد مشمول تسهیلات 10 میلیون ریالی وام شده باشند، اقساط این تسهیلات از مبلغ واریز شده به حساب آنها کسر می شود.

223225