تشکیلات «هرمزگانی تهرانی ها» پیوندی با مقام معظم رهبری+عکس

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان در دیدار جمعی از هرمزگانی های مقیم تهران که با حضور نمایندگان فعلی و گذشته استان همراه بود. خطاب به مجلس، گفت: این مجالس برای جامعه برکات دارد و اگر هدف آن رضایت خداوند باشد، ماندگار و ماندگار است.

وی افزود: سازمان هرمزگانی مقیم تهران باید نقش ارتباطی بین مدیریت ارشد کشور و استان داشته باشد.

امام جمعه بندرعباس ادامه داد: زمانی که محور جلسات بر اساس نیاز استان و با تعادل بین موضوعات داخل و خارج استان باشد نتیجه متمرکزتری خواهیم گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با قدردانی از کمک ها و حمایت های استاندار هرمزگان گفت: در بخشی از کارها از جمله ساخت ضریح بزرگ هرمزگانی در مشهد مقدس تفاهم نامه مقدماتی منعقد شد. امضا شده و اقداماتی برای ساخت اردوگاه فرهنگی انجام شده است.

به گزارش فارس، با توجه به کمبود نیروهای قابل توجه هرمزگان در مرکز و جایگاه های ملی و مهم کشور، این استان همواره دچار ضعف در تصمیم گیری های ملی بوده و نیاز به حضور نمایندگان استان وجود دارد. در شوراي اسلامي به عنوان حلقه هاي ارتباطي با نظام عالي كشور بايد نيروهاي مستعد و نخبه را در دولت ها معرفي كند و سعي كند در مناصب كشور به آنها مسؤوليت هايي سپرد و اين مسئله در صورتي حل مي شود كه به عنوان يك مطالبه باقي بماند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید