توسعه تامین نیروی انسانی و تکمیل پروژه های عمرانی دانشگاه فنی و حرفه ای در سال جدید

عرفان خسرویان رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ایران در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: برنامه های دانشگاه فنی و حرفه ای را در چهار گروه درآمدزایی، اشتغال، تعدیل حوزه های مطالعاتی و اصلاح ساختاری دنبال می کنیم. .

وی افزود: در یک سال گذشته تلاش شده تا بحث معیشت و رفاه کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه تقویت شود. امسال در صدد تقویت برنامه های رفاهی و معیشتی کارکنان دانشگاه هستیم و در سری جدید سفرهای استانی پروژه های نیمه تمام را تصویب می کنیم تا منابع کافی برای ساخت و ساز دانشگاه تامین شود.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: با دستور خوبی که معاون اول رئیس جمهور به سازمان اداری جذب داده است، برنامه جذب کارکنان و هیات علمی دانشگاه رونق بیشتری پیدا می کند و جذب نیرو در دوره جدید سال با همکاری بخش کارگزینی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

خسرویان در پایان افزود: در بسیاری از مراکز با رنج بزرگی از بازنشستگی کارکنان خود مواجه هستیم و اگر بتوانیم امسال را با تامین نیروی انسانی جدید برای سال آینده ادامه دهیم، قطعا تحول خوبی در حوزه انسانی ایجاد خواهد شد. منابع منابع دانشگاه و دو عامل تامین نیروی انسانی و تکمیل پروژه های عمرانی در برنامه های جدی دانشگاه قرار دارد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید