تلویزیون راوی داستان زندگی «قهرمانان معمولی» شد – اخبار صدا و سیما – اخبار فرهنگی تسنیم تسنیم خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مجموعه مستند «قهرمانان معمولی» ساخته مجتبی حیدری به عنوان جدیدترین محصول مرکز مستند سوره در نوروز 1402 میهمان مخاطبان رسانه ملی خواهد بود.

بر این اساس پخش این مجموعه مستند 13 قسمتی از سه شنبه 11 فروردین ماه آغاز شده و هر شب ساعت 12:00 از شبکه یک سیما پخش می شود و بازپخش آن روز بعد ساعت 23 است.

مجتبی حیدری، مهدی رشوند و زهرا استادزاده 3 کارگردان این مجموعه مستند هستند که در استان های فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان جنوبی، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، گیلان، سیستان و بلوچستان و تهران تصویربرداری شده است.

«قهرمانان معمولی» مستندی درباره زندگی افرادی است که نقش خود را در بهبود جامعه یافته اند. این اثر داستان افرادی را به تصویر می کشد که در نقاط مختلف ایران آزمون و خطای فردی در زندگی خود داشته اند و در نقطه و مکانی که به مزیتی دست یافته اند، آن را از یک فعالیت شخصی به ساکنان منطقه یا کل تعمیم داده اند. ایران

در این مجموعه مستند مردم با داستان زندگی یک کشاورز، دامدار، معلم، کارآفرین، ورزشکار، روحانی و جهادی آشنا می شوند که دور از پایتخت زندگی می کند و مشکل محور است.

عوامل این مجموعه مستند عبارتند از:

کارگردانان: مجتبی حیدری، مهدی رشوند و زهرا استادزاده، مدیران تصویربرداری: مجتبی حیدری، مهدی راشوند، زهرا استادزاده، سیدمتین هاشمی، پوریا ترابی و مریم سردشتی، صدابرداران: عرفانه سیدمحمدی، فاطمه شیدایی، فاطمه حسینی، فاطمیه حسینی، فاطمیه محدیتسحس : مهدی راشوند و مریم کیومورثی، تحقیق و پژوهش: فاطمه حیدری، نویسنده: فاطمه حیدری و صبا هاشمی، روابط عمومی: سپیده شریعت رضوی، تولید تیزر: مریم کیومورثی، مریم سردشتی و فاطمه حسینمردی، عکاس پشت صحنه: فیلمبرداری و فیلمبرداری عاطفه سادات صفوی، محدثه مدنی، فاطمه حسین مردی و افسانا شهبازادا، مدیر پروژه: آژانس مستند سو و محصول مرکز مستند سوره.

انتهای پیام/