30 بقعه متبرکه کاشان میزبان طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی – خبرگزاری مهر

مسلم محمودزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: 30 قبر متبرکه در کاشان به طور همزمان طرح آرامش بهاری نوروز و ضیافت الهی ماه مبارک رمضان را اجرا می کنند.

وی افزود: بر این اساس 5 چادر معرفت با حضور 7 مبلغ و 10 مبلغ بومی به مسافران خدمات ارائه می کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: در خیمه های معرفت خدماتی شامل برنامه های آموزش احکام، قرآن و نقاشی کودکان و نوجوانان ارائه می شود که به امامزاده علی بن محمد باقر ارائه می شود. مشهدالحسناما ابن موسی راوند احمد ب حضرت موسی المبرقه و امامزاده ابراهیم فین تأسیس می شود.

وی با اشاره به اهدای جوایز سال به 50 بقعه متبرکه کاشان گفت: این امامزاده ها در ایام نوروز آماده پذیرایی از زائران هستند.

محمودزاده گفت: همچنین 30 بقعه متبرکه در شهرستان کاشان دارای آداب تعزیه خوانی، مراسم بیداری شب قدر و برنامه های عید سعید فطر است.

وی گفت: 15 هزار جایزه مختلف برای اسکان کودکان در چادرهای معرفت کاشان و اسکان موقت و دائم مسافران برنامه در بقعه متبرکه کاشان تهیه و اهدا شده است. کوچک بوده

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان با بیان اینکه مراکز زیارتی به طور متوسط ​​روزانه پذیرای 300 تا 500 مسافر هستند، ادامه داد: همچنین امکان اسکان اضطراری در بقاع متبرکه با جمعیت زیاد وجود دارد.