رویکرد جدیدی برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی ایجاد کرده ایم – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، روح الله سالگی وی صبح پنجشنبه در نشست نمایندگان دستگاه های اجرایی مستقر در ستاد سفرهای نوروزی مازندران بر وظیفه محوری خدمات رسانی به میهمانان این استان تاکید کرد و افزود: ارائه خدمات به مسافران نوروزی توسط دستگاه های اجرایی. یک وظیفه قانونی و اخلاقی است.

معاون هماهنگی ستاد سفرهای نوروزی استانداری مازندران گفت: امسال با تحول در نحوه استقبال از مسافران نوروزی مازندران با برپایی بسته های فرهنگی، رویکردی جدید در این حوزه اساسی کوچک انجام می دادیم.

وی با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، شعائر دینی را یک وظیفه دینی و انقلابی دانست و توجه به اهالی و مسافران نوروزی مازندران برای حفظ حرمت این ماه مبارک را ضروری دانست.

سالگی وی تاکید کرد: علاوه بر اطلاع رسانی به مسافران از جایگاه و جاهای دیدنی نوروزی نواز مازندران در زمینه اشاعه فرهنگ و معرفی سنت های دیرینه این سرزمین، مسئولیت مهمی بر عهده دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اقدامات استان برای ارائه خدمات بهینه به مسافران نوروزی گفت: نحوه پیشبرد و هماهنگی ارائه خدمات بهینه به مسافران نوروزی در ارزیابی های دستگاه های مسئول حائز اهمیت است.

این مقام مسئول با تاکید بر لزوم اجرای طرح ها برای کاهش هزینه های مسافران نوروزی، افزود: جلوگیری از گرانی با ارائه خدمات بهینه به مسافران نوروزی مهم است.

وی خاطرنشان کرد: امسال برای اولین بار از مسافران نوروزی دعوت می شود تا نظر خود را در خصوص نحوه ارائه خدمات به دستگاه های اجرایی مازندران اعلام کنند و ستاد سفرهای نوروزی مازندران نیز در خدمت مسافران این استان خواهد بود. بدون وقفه تا پایان از حزب.

سالگی وی همچنین از برخی مراکز اقامتی مسافران نوروزی بازدید و مشکلات آنها را بررسی کرد.

وی در این بازدیدها بر استفاده از ظرفیت کامل امامزادگان، مساجد و ورزشگاه ها تاکید کرد و مدارس مازندران افزود: با توجه به شرایط ناپایدار جوی، هیچ مسافری در ایام نوروز برای اقامت مشکلی نداشته باشد و استانداران در این زمینه مسئولیت کلیدی دارند.