2 مورد گازگرفتگی در باغ فدک اعلام شد – خبرگزاری مهر

فرهاد کاوه آهنگران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمار ارائه خدمات توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به مسافران نوروزی اصفهان اظهار داشت: در روز دوم فروردین ماه دو هزار و 1391 چادرهایی در مناطق تعیین شده شهر اصفهان برپا شد.

وی افزود: از این تعداد یک هزار و 240 چادر در اردوگاه فدک و مابقی در ورزشگاه های امام خمینی(ره)، توانا، گل نرگس، ولایت و امین و دانشکده آب و برق برپا شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه گشت های مستمر برای امدادرسانی به مسافران در چادرها انجام می شود، تصریح کرد: روز گذشته 156 پیک نیک در داخل چادرها جمع آوری شد. بیاورید بوده

وی به استقرار تیم امداد و نجات در کوهستان اشاره کرد صف وی همچنین افزود: در روز گذشته 352 مورد راهنمایی کوهستانی و پیشگیری از تصادف انجام شد صف توسط 2 تیم ثابت و 3 تیم گشت در نقاط قله، ایستگاه 2، تخت سیاوش، مرعشی، گل زرد، دیوار، آینه، ماری و … انجام شد.

کاوه آهنگران افزود: 2 مورد گازگرفتگی در کمپ فدک گزارش شد که با هوشیاری آتش نشانان چادرها شناسایی و مردم به سرعت از چادرها خارج و به اورژانس شهرستان تحویل داده شدند.