انجام 10 هزار بازرسی از مراکز عرضه و فروش مواد غذایی در کرمانشاه – خبرگزاری مهر

ابراهیم شکیبا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بیش از 10 هزار مورد بازرسی از مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی حساس استان کرمانشاه در قالب طرح سلامت نوروزی از 3 اسفند 1300 تا 10 فرودین انجام شده است. 1402.

وی افزود: بیش از 10 هزار و 780 بازدید از مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی، حمل و نقل عمومی و اسکان توسط کارشناسان بهداشت انجام می شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: همچنین یک هزار و 209 مورد بازدید از سیستم های آبرسانی، 238 مورد بازرسی مشترک با ادارات، 217 مورد ارائه به مراجع قضایی متصدیان مراکز و اماکن دارای مشکل بهداشتی، 98 مورد از مرکز. بسته شدن و مکان ها متخلف، هشت هزار و 905 مورد سنجش کیفیت مواد غذایی با استفاده از دستگاه های بازرسی قابل حمل، 21 مورد رسیدگی به شکایات مردمی در نظام سلامت، 190 و چهار هزار و سیصد و بیست کیلوگرم مواد غذایی غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته کشف و جمع آوری شد. بیاورید انجام شده

شکیبا گفت: شهروندان و مسافران نوروزی در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی با شماره تلفن 190 تماس حاصل کنند تا در اسرع وقت اقدامات لازم انجام شود.