نمایش پوشش های طلایی در لیگ انتظار خیره کننده مورایس به حقیقت پیوست

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، تيم فوتبال سپاهان فصل بيست و دوم ليگ برتر را با پيروزي مقابل استقلال در تهران آغاز كرد و در بازي برگشت با اينكه سخت بود، به مصاف نساجي رفت تا هواداران خود را براي شكستن طلسم اميدوار كند. اما نتایج سینوسی سپاهانی ها از هفته سوم آغاز شد و تا هفته های اول پس از جام جهانی 2022 قطر ادامه یافت.

در مقطعی از فصل فاصله امتیازات عقاب طلایی با صدر جدول به 5 امتیاز رسید و باخت مقابل پیکان در تهران می توانست این تیم را با چالش جدی مواجه کند اما آنها یک برش را پس زدند. سپاهانی ها با 6 برد متوالی در لیگ، صدر جدول را زرد کردند و پس از تساوی مقابل آلومینیوم در اراک، حساس ترین بازی فصل را مقابل سرخ های پایتخت با گل دقیقه 94 به پایان رساندند.محمد محمدی کریمی با استقبال رهبر انقلاب تعطیلات نوروزی را ترک می کند.

شاگردان خوزه مورایس در حال حاضر با 49 امتیاز و اختلاف 3 امتیازی نسبت به استقلال در صدر جدول رده بندی قرار دارند و پرسپولیس با 46 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت. شاید بسیاری از فوتبالدوستان با دیدن این جدول و دیدارهای بعدی 3 تیم رقیب، سپاهان را قهرمان لیگ اول بدانند اما حسین چرخابی پیشکسوت فوتبال اصفهانی نظر دیگری دارد.

عملکرد سپاهان رو به رشد بود

حسین چرخابی کارشناس فوتبال اصفهان در گفت وگو با خبرنگار فارس در خصوص عملکرد سپاهان در فصل جاری لیگ برتر اظهار داشت: اگر منحنی از عملکرد سپاهان در طول فصل ترسیم کنیم تا اینجای کار این منحنی بر خلاف تیم های دیگر افزایش یافته است. عملکرد خوبی داشته است، تیم‌هایی بوده‌اند که در ابتدای فصل امتیازات خوبی کسب کرده‌اند اما پس از آن افت کرده‌اند، سپاهان تقریباً در بالای منحنی رشد خود قرار دارد.

وی گفت: بزرگترین مشکل فوتبال ایران که گریبان بسیاری از تیم ها را گرفته، حاشیه است و رمز موفقیت سپاهان دوری از حاشیه بود. پرسپولیس وارد یک سری بازی های پرحاشیه شد و نه تنها اختلاف 5 امتیازی خود را با سپاهان از دست داد، بلکه حالا 4 امتیاز عقب افتاده است، در حالی که تغییری در تیم و کادر فنی رخ نداده است. مردمی در ورزشگاه حضور نداشتند و حالا مقابل سپاهان مقابل دید عموم شکست خوردند.

لیگ تمام نشده است

پیشکسوت فوتبال اصفهان با بیان اینکه سپاهان تا حد ممکن از خطوط زمینی دور بود، خاطرنشان کرد: در ابتدای فصل دور و بر استقلال زیاد بود اما اکنون آن مسائل تا حدودی برطرف شده است و می بینیم که شرایط برای این تیم در حال بهبود است.” پیشرفت می کند و حتی از پرسپولیس در رده دوم جدول پیشی می گیرد.

وی افزود: لیگ هنوز تمام نشده است، حتی زمانی که پرسپولیس اختلاف امتیاز زیادی با رقبا ایجاد کرد، همه فکر می کردند این تیم قهرمان می شود، اما الان شرایط فرق کرده است، سپاهان در شرایطی است که پرسپولیس در آن زمان بود. در پیشرو.” گاهی اوقات یک تیم می تواند از قهرمانی خود مطمئن باشد که اگر تمام بازی های خود را ببازد و سایر رقبا در همه بازی ها پیروز شوند، آن تیم همیشه در صدر خواهد بود.

از مورایس هم همین انتظار را داشتم

چرخابی با تمجید از سرمربی سپاهان گفت: موریس بعد از بازی با پرسپولیس صحبت زیبایی کرد و در پاسخ به این سوال که چرا بعد از پیروزی در جشن شرکت نکردی گفت وقتی قهرمان می شود جشن می گیرد و اینکه حرفه ای بودن او را نشان می دهد و من هم همین انتظار را از او داشتم.

پیشکسوت فوتبال اصفهان در پایان گفت: اگر کسی فکر می کند تکلیف لیگ مشخص است و سپاهان قهرمان شده اشتباه کرده است. بازی های سخت و آسان را قبول ندارم همه بازی ها سخت است و حتی تیم هایی مثل نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان تا زمانی که شانس ماندن در لیگ را داشته باشند تیم های خطرناکی هستند، وای به حال تیمی که بین حریفانش تفاوت ایجاد کند. .

انتهای پیام/63134/ح
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید