قایقرانان استان بوشهر مشکل دارند/لزوم توجه به معیشت ساحل نشینان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دیلم اظهار داشت: امروز گزارش های قابل قبولی از سوی مسئولان ارائه شده است که امیدواریم شاهد تحقق رضایتمندی مردم از این عملکرد باشیم.

وی افزود: جایگاه رهبر فرزانه انقلاب بر دوستان و دشمنان و نصایح و راهنمایی های ایشان در همه پیچ و خم ها پوشیده نیست. سلام که در دوران انقلاب داشتیم به عنوان راهنما و چراغی در جامعه شناخته می شود.

آیت الله حسینی بوشهری گفت: رهبر معظم انقلاب به عنوان راهنمای جوامع ما و سایر جوامع درخشیدند و مردم به عنوان پشتیبان رهبری و نظام به ویژه در شرایط کنونی یکی از ارکان پایداری و پایداری هستند. ماندگاری نظام اسلامی

وی تصریح کرد: دشمن همه امکانات خود را بسیج کرده بود تا به براندازی یا تفرقه برسند و در همه شعارها و تبلیغاتشان هم همینطور بود و اربابان خارجی به آنها اطمینان داده بودند که کار را تمام می کنیم، اما تمام نقشه هایشان به باد رفت. باد

لزوم حل مشکلات مردم

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید قدر این افراد را بدانیم و مشکلات آنها را عمیقاً درک کنیم و با جان و دل خود را خادم این مردم بدانیم.

وی با تاکید بر اینکه باید مشکلات هر منطقه را ببینیم و با توجه به شرایط هر منطقه تصمیم گیری کنیم، افزود: به عنوان مثال مشکلات استان بوشهر با استان های دیگر متفاوت است و برای هر منطقه باید تصمیمات ویژه گرفته شود.

آیت الله حسینی بوشهری گفت: در استانی هستیم که کارخانه هایی که می توانند اشتغال ایجاد کنند محدود است و شغل اصلی مردم در بنادر و اقتصاد بر پایه دریا است و سال هاست که جایگزین شغلی برای مردم پیدا نشده است.

وی تاکید کرد: مسئولان باید در تصویب قوانین در این زمینه ها تسریع کنند و تصمیمات باید با شرایط تطبیق داده شود و قانون عمیقاً در بافت جامعه ریشه داشته باشد.

نایب رئیس دوم مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از خدمات رسانی مسئولین به مردم گفت: نیروی انتظامی نیز مانند سایر عزیزان بسیج، سپاه، ارتش و همه نیروهای مسلح داد و ستد کرد. شهدای راه انقلاب هستند و در مرزهای کشور در مبارزه با سوداگران مرگ و اشرار و به طور مرتب جان خود را تقدیم می کنند.» شهادت این بستگان را شاهد هستیم و از تمامی پلیس های شجاع تقدیر و تشکر می کنیم.

وی افزود: به وزیر کشور و سایر مسئولان نیز گفته ایم فرجا همان گونه که باید در مردم احساس امنیت ایجاد کند، در حفظ جان و معیشت مردم نیز تلاش کند.

محدودیت قایقرانان امرار معاش مردم را سخت می کند

آیت الله حسینی بوشهری با تاکید بر اینکه امنیت تک بعدی نیست، چند بعدی است و نباید در یک شهر و استان چندین قانون وجود داشته باشد، افزود: قانون باید برای همه یکسان و جامع باشد تا وارد نشوند. مشکل و پوشش همه.

وی افزود: همه مردم ما مخالف قاچاق هستند که به منافع ملی لطمه می زند، اما قایقرانان ما در استان مشکل دارند و مشکلات فقط مربوط به آنها نیست و بسیاری از افراد محیط زیستشان متضرر می شوند و محدودیت قایقران مشکلاتی را ایجاد می کند. زیرا غذای مردم می شود.

آیت الله حسینی بوشهری گفت: نباید در منطقه ای دور از مناطق مرزی بنشینیم و تصمیماتی بگیریم که زندگی روزمره و درازمدت افرادی را که مرزبانان شایسته کشور هستند و افتخارشان پاسداری از مرزها و مرزها است را دچار مشکل کند. مبارزه با استعمار

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: رهبران باید با مردم به توافق برسند تا نظرات رهبری برآورده شود و نیازهای مردم برآورده شود، مردمی که همواره مقاومت کرده اند. انقلاب و نظام هستند آخرین نمونه آن راهپیمایی 22 بهمن بود که پای درخت بزرگ انقلاب اسلامی ایستاد. هستند.

آیت الله حسینی بوشهری خواستار توجه جدی به جوانان شد و گفت: باید برای جوانان برنامه داشت. کوچک جدی بگیریم و طوری دوستشان داشته باشیم که دشمن نتواند آغوششان را به روی جوانان ما باز کند.