دسترسی مردم بوشان به خدمات باید تسهیل شود – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوز

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی شامگاه یکشنبه در مراسم افتتاحیه دادگاه بوشان وی بیان کرد: از زمان انتصاب رئیس کل جدید دادگستری استان شاهد تحول بزرگی در نظام قضایی استان بوده و کارهای بزرگی در حوزه حقوق عمومی انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه در این مدت کوتاه شاهد خدمات گسترده ای بوده ایم، گفت: مطالبه گر مردم ما در پارس جنوبی حل مشکلات اقشار مستضعف جامعه و … شاهد پیگیری ها و کارهای خوب دکتر مهرانگیز هستند.

نماینده مردم دشتستان در شورای اسلامی، قوه قضائیه را یکی از دستگاه های مظلوم خواند و افزود: قوه قضاییه اهل گزارش و اطلاع رسانی عملکرد خود نیست و به همین دلیل بسیاری از مردم از خدمات گسترده خود اطلاع کافی ندارند و برخی از مسائل آنها

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی ما کارهای بزرگی انجام داده است، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی ما به بلوغ رسیده است و شاهد ارتقای تشخیص و عملکرد در این نهاد هستیم و عقلانیت در دستگاه قضایی رشد کرده است.

رضایی دپارتمان را راه اندازی می کند بوشان آن را یک ضرورت دانست و افزود: بخش هایی از این منطقه حدود دو ساعت با مرکز شهر فاصله دارد و ایجاد این بارگاه باعث کاهش یا رفع نیاز به مرکز شهر می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید امکانات و دستگاه های مختلفی در منطقه وجود داشته باشد. بوشان راه اندازی شود، افزود: باید با راه اندازی دستگاه های خدمات رسان برای دسترسی مردم راه اندازی شود بوشان تسهیل خدمات حقوقی و دولتی.

وی از پیگیری راه اندازی سه کلانتری جدید در شهرستان دشتستان خبر داد و گفت: ساختمان لازم برای دادسرا باید احداث شود. بوشان ایجاد شدن همه ما موظفیم یک ساختمان مستقل برای این دادگاه فراهم کنیم.

رضایی با تاکید بر اینکه بخشداری آرام دشتستان نیز نیازمند ایجاد دادگاه است، ادامه داد: باید تلاش کنیم تا دسترسی مردم از همه اقشار به خدمات افزایش یابد.