راهیان نور فرصتی است برای بررسی انقلاب

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور، سردار سرتیپ پاسدار حسن سیفی در حاشیه بازدید از اردوگاه های راهیان نور اظهار داشت: در نقطه ای که سربازان ما وارد میدان جنگ می شدند، یعنی آب، ایستاده ایم. تیمور نماد ارتش و یادآوری است.» رکاب سربازان وطن برای دفاع از وطن و انقلاب در راه است.

وی افزود: اکنون که اینجا هستیم باید به یاد داشته باشیم که دشمن آمده است تا انقلاب را نابود کند یا حداقل استان خوزستان را از کشور ما جدا کند. خون شهدا و تلاش رزمندگان نیروهای مسلح است که گام به گام دشمن را از این سرزمین بیرون راند و باعث شد که ذره ای از این سرزمین را از دست ندهیم.

فرمانده قرارگاه راهیان نور راهیان نور را فرصتی برای ارزیابی انقلاب دانست و گفت: در این فرصت می توان با ارزیابی چهار دهه انقلاب اسلامی، نقاط قوت آن را تقویت کرد و برای آینده برنامه ریزی کرد.

امیر سرتیپ امیر سیفی با اشاره به حمایت همه جانبه برخی کشورها از عراق در جنگ تحمیلی گفت: 418 عملیات کوچک و بزرگ هوایی و زمینی توسط ارتش و سپاه انجام شده است تا این سرزمین از مردگان پس گرفته شود. یکی

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش گفت: همه نیروهای ارتش و سپاه قدم به قدم در این راه پیش رفته اند تا دشمن را از سرزمین ما بیرون کنند. بعد از پایان دفاع مقدس در ایران اسرا از 38 ملیت داشتیم و 43 کشور در جنگ به عراق کمک کرده بودند.

وی گفت: تانک ها و میدان های مین سوخته عراق هنوز در یادمان های جنگ دیده می شود و این باید برای همه درس عبرت باشد. این میادین مین به سادگی مورد توجه قرار نگرفت. بعد از دفاع مقدس تشکیل گروه های مقاومت برای دفع تهدید شکل گرفت و اکنون فرهنگ مقاومت رویای نظام استکباری را گرفته و راهبرد مقاومت با راهبرد مهدویت آمیخته شده است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید