ایران ایر وظیفه جابجایی زائران در سال آینده را بر عهده دارد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، حسام قربانعلی مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: پس از جلسه روز گذشته شورای عالی حج به ریاست رئیس جمهور، تعیین تکلیف شد. حرکت زائران سال 1402 بر دوش شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت. .

وی افزود: جابجایی 88 هزار زائر از 20 منطقه کشور بر عهده هما خواهد بود و در این راه ایران ایر تلاش می کند خدمات مناسبی به زائران ارائه کند.

این مقام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: بلافاصله پس از دیدار رئیس جمهور، جلسه ای در ایران ایر تشکیل شد، مدیرعامل ایران ایر بلافاصله نماینده ویژه و تام الاختیار خود در عملیات حج 1402 را برای انجام هماهنگی های لازم منصوب کرد. برای عملیات حج سال آینده به بهترین شکل. پس از ابلاغ تکالیف از سوی مدیرعامل به تمامی معاونین هما، همگی مجبور به همکاری با نماینده ویژه مدیرعامل شدند.

مدیرکل روابط عمومی هما گفت: در حداقل زمان ستاد عملیات ویژه حج 1402 تشکیل شده است، این ستاد از 14 فروردین ماه 1402 به طور جدی هماهنگی های خود را آغاز می کند تا عملیات حج سال 1402 با بهترین کیفیت برای زائران و پروازی امن و راحت برای زائران.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید