طرح نوروزی نوروزی در مدارس استان سمنان اجرا می شود – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حسین رشیدی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری طرح نوروزی ویژه در مدارس استان خبر داد و خاطرنشان کرد: در این طرح که به همت مدارس استان سمنان برگزار می شود، نوروز خوانی در مدارس استان سمنان برگزار می شود. تعطیلات نوروزی با رویکرد نظامی. .

وی با بیان اینکه این طرح در ایام امتحانات و ایام نوروز به دلیل عدم دسترسی بسیاری از دانش آموزان به فضای مناسب مطالعه انجام می شود، افزود: زمان اجرای طرح نوروزی 8 اسفند 1301 تا 22 فروردین 1402 است.

معاون آموزشی و پرورشی استان سمنان ادامه داد: با توجه به عدم دسترسی بسیاری از دانش آموزان به فضای مناسب مطالعه در ایام امتحانات و ایام نوروز و با هدف ایجاد فرصت های برابر آموزشی در راستای برقراری عدالت آموزشی و ارتقای کیفیت آموزش و پرورش، خانه خوانی نوروزی در مدارس استان سمنان برنامه ریزی و آموزش داده می شود.

رشیدی هدف از اجرای این برنامه را پرورش و حمایت از دانش آموزان تیزهوش به ویژه دانش آموزان محروم و استفاده از فرصت باقی مانده تا امتحانات و کنکور، افزایش کمی و کیفی پذیرش دانش آموزان به ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم را بسیار مهم دانست. .