پس لرزه های تهدید نیروهای ذخیره در ارتش صهیونیستی – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، روزنامه عبری هاآرتص گزارش داد در دو هفته آینده وضعیت نیروهای ذخیره در ارتش رژیم صهیونیستی می تواند به نقطه ای بی بازگشت برسد.

بر اساس این گزارش، در سایه تداوم اعتراضات صهیونیست ها به سیاست های کابینه بنیامین نتانیاهو، هشدارهای صادر شده مبنی بر ممنوعیت خدمت به نیروهای ذخیره رژیم صهیونیستی به اقدامی عملی تبدیل خواهد شد.

هاآرتص گزارش داد: نیروهای خدمات عملیات ویژه و واحدهای اطلاعات سایبری اعلام کرده اند که از امروز (یکشنبه) اقدامات خود را تشدید می کنند. اگر اصلاحات قضایی اجرا شود، خدمت نکردن در ارتش از لحاظ نظری به یک گام عملی تبدیل خواهد شد.

بر اساس این گزارش، «ترس واقعی» در ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی مربوط به تحولات و پس لرزه های آینده است که ممکن است بخش های دیگر را درگیر کند. بدون حضور نیروهای ذخیره، نیروی هوایی رژیم صهیونیستی نمی تواند به سطح و عملکرد مطلوب خود برسد.

این روزنامه نوشت، با توجه به اینکه صدها نفر از نیروهای ذخیره نیروی هوایی اسرائیل نسبت به خدمت در ارتش هشدار داده شده اند، این روند ممکن است نگرانی های گسترده ای را در مورد امنیت اسرائیل ایجاد کند.