دبیر جدید ستاد تالار مشاهیر کردستان معرفی شد – خبر کردستان – اخبار استانها تسنیم خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ، معلم فایق رستمی در مراسم تودیع و معارفه دبیر اداره کل بهزیستی استان کردستان که در تالار اعظم برگزار شد، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت. نبی – پیامبر. (PSL) قبل از ظهر امروز. و با تبریک فرا رسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان گفت: جا دارد از زحمات خالصانه و صادقانه دبیر سابق ستاد کل امور کردستان تشکر کنم.

وی وجود 600 آیه از قرآن در امر به معروف و نهی از منکر در قرآن را نشان از اهمیت این فریضه الهی دانست و گفت: هدایت اخلاقی زنان و مردان جامعه را متحول می کند، همه باید مسئولیت را جدی بگیریم. امر به معروف و نهی از منکر. .

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه مردم را با درایت، عقلانیت و اخلاق دعوت می کنیم و امر به معروف و نهی از منکر می کنیم، گفت: نباید دیگران را تحقیر کنیم، بلکه باید از راه و روش پیامبر گرامی اسلام (ص) الگو بردارید، برای جامعه صبر و نرمی و نصیحت بسازید.

وی با بیان اینکه در امر به معروف و نهی از منکر باید سختی ها را بپذیریم و با کوچک ترین عکس العملی از سوی مردم عصبانی نشویم، افزود: امر به معروف باید بر منکر اولویت داشته باشد و با این فریضه می توان جامعه را پاکسازی کرد و مانع شد. گسترش آسیب های اجتماعی

ماموستا رستمی تاکید کرد: برای انجام کار درست باید کرامت انسانی رعایت شود. وی گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر نباشد، مبانی اعتقادی و دینی در جامعه کم رنگ می شود، لذا ترویج این فریضه الهی در جامعه ضروری است.

امام جمعه سنندج در پایان سخنان خود بر لزوم شایسته سالاری، امانتداری، صاعصدر و خدمت فداکارانه به مردم تاکید کرد.

باید معقول باشد

حجت الاسلام حمیدرضا صادق زاده معاون امور استان های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: امر به معروف و نهی از منکر دغدغه مند هستند. درباره اجرای این فریضه الهی.

وی از فعالیت دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در 31 استان و 326 شهرستان کشور خبر داد و گفت: در هر استان این ستاد فعال بوده و دبیر ستاد محوریت سیاست ها، مأموریت ها و ایجاد مجالس امر به معروف و نهی از منکر در شهرها را دنبال می کند.

معاون امور استان های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان اینکه ستاد کردستان جزو پنج استان اول کشور است، تصریح کرد: بودجه این ستاد محدود و در برخی استان ها است. سپاه کمک مالی می کند.

وی با تاکید بر اینکه محور وحدت و هم افزایی امر به معروف و نهی از منکر است، افزود: اجرای این فریضه الهی مایه وحدت و همبستگی می شود، همان برکتی که بین مردم شیعه و سنی استان وجود دارد.

صادق زاده با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر بر همین اساس عمل کرد و در 18 محور به مسولان در عرصه های مختلف کمک کرد و با مطالبه گری مشکلات مردم و جامعه را حل کرد، خاطرنشان کرد: مردم پشتیبان امنیت و امنیت کنونی هستند. با وجود مشکلات اقتصادی نظام همراه است.

وی با بیان اینکه دشمنان هرگز مشکلات کشور ما را حل نکرده اند و ما ایستاده ایم و می توانیم همه مشکلات را حل کنیم، گفت: رهنمودهای حاکمان و مردم ارکان نظام هستند و در حوادث آن سال دشمن متوجه شد که باید عقب نشینی کند.

معاون امور استان های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید منطقی و ابتدا از خود مسئولان آغاز شود، خاطرنشان کرد: اکنون فاز مطالبات مردمی به خوبی ادامه خواهد داشت. و با قدرت

صادق زاده با اشاره به اینکه این کرسی دستورالعمل حجاب و عفاف و مبارزه با مفاسد اقتصادی را تهیه کرده و انتظار می رود نمایندگان مجلس در تصویب این قانون مساعدت و همراهی کنند، گفت: در این آیین نامه سعی شده تنش زدایی و تنش زدایی شود. حفظ کرامت زن تا بسیاری از مشکلات خانوادگی حل شود.

در پایان این مراسم علی اصغر حسینی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان معرفی و از زحمات محمود الله مرادی در این مسئولیت قدردانی شد.

حسینی از شخصیت های دانشگاهی و پیش از آن معاونت ستاد کل استان کردستان بود.

انتهای پیام/481/