مراسم تحویل سال 1402 در گلزار شهدای قزوین برگزار می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، سامیه اسماعیلی گفت: مردم شهیدپرور قزوین از نخستین سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی مراسم تحویل سال نو را در کنار شهدا سپری کردند.

وی افزود: امسال مراسم تحویل سال 1402 در شهر گلزار شهدای قزوین با حضور بازماندگان شهدا و ایثارگران، مسئولان استانی و مردم ایثارگر برگزار می شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: با توجه به ایام تحویل سال نو، این مراسم از ساعت 23 روز دوشنبه 8 اسفندماه با اجرای برنامه های متنوع برگزار می شود.

اسماعیلی افزود: تلاوت قرآن کریم، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه شهر قزوین و پخش برنامه پیام نوروزی مقام معظم رهبری از جمله این برنامه هاست.

این مسئول گفت: در این همایش فرهنگی و اجتماعی خانواده های معظم شهدا با برپایی سفره های هفت سین بر سر مزار شهدای خود و حضور مردم در کنار آنان صحنه های ماندگاری را به تصویر می کشند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از همه مردم شهید پرور خواست سال جدید را در گلزار شهدا و در جوار شهدا برای ادامه راه سرخ شهدا و همراهی و همدردی با خانواده ها آغاز کنند. شهدا و جانبازان سرافراز.