ارائه خدمات به مسافران نوروزی در امامزاده 27 جاده ای – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام مهدی ستوده در مصاحبه گفتن وی با خبرنگار مهر گفت: از پنجم اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی و حتی در ماه مبارک رمضان در این ائمه زاده ها و سایر اماکن متبرکه به مسافران خدمات رسانی می شود تا بتوانیم هنگام نماز به جماعت خدمت کنیم. استراحت موقت یا اسکان موقت برای مسافران.

وی درباره تاکید نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه اردبیل مبنی بر افتتاح مساجد این شهر برای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران در ایام نوروز و همزمانی با ماه مبارک رمضان تصریح کرد: جلسه توجیهی و همایش هیئت‌مدیره مساجد برگزار کردیم تا امام مای اردبیل روز جمعه خجسته همه مدیران و بزرگان مساجد و محلات باشد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: تلاش بر این است که علاوه بر امامزاده و بقاع متبرکه در این ایام برخی و مساجد بزرگ شهرستان دایر بوده و خدمات مختلفی به مسافران و گردشگران ارائه شود.

حجت الاسلام ستوده افزود: با توجه به حجم زیاد مسافران در شهرهای مختلف به ویژه اردبیل، مشگین شهر و سعی شد در اسرع وقت از ورودی شهر تا خروجی مساجد اصلی و بزرگ شهر برای اقامه نمازهای یومیه و امکان ارائه سایر خدمات با فرهنگیان باز باشد. همکاری میراث تضمین شده است.

وی با قدردانی از همکاری شهرداری اردبیل در ساماندهی خدمات بهداشتی و درمانی برای ارائه خدمات با کیفیت بهتر به مسافران و گردشگران، خاطرنشان کرد: این رویکرد زیرساختی و تکمیلی در ارائه خدمات به مسافران ارزشمند است و باید در توسعه و تقویت آن حمایت لازم صورت گیرد. چنین اقدامات موثری

حجت الاسلام ستوده از اجرای طرح «بهار آرامش» با حضور مسافران، گردشگران و علاقمندان به امور معنوی در ائمه زاده های استان خبر داد و افزود: در قالب این طرح خانواده ها می توانند از مشاوره استفاده کنند. خدمات در ائمه زاده ها و دیگر برنامه های معنوی نیز.

وی به ظرفیت مردمی هیئت مدیره مساجد اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم تا با مدیریت فضای تعاملی از ظرفیت هیئت مدیره مساجد که در تلاش برای احیای شعائر دینی و الهی هستند حمایت های لازم را انجام دهیم. ارزش ها در طول سال

حجت الاسلام ستوده در ادامه سخنان خود گفت: بیشترین تعامل را با هیئت مساجد داریم تا مشکلات و کاستی های آنها را در طول سال برطرف کنیم و با کمک آنها بتوانیم مساجد را به فضای عمومی ارزشمند تبدیل کنیم. گردهمایی در مناسبت های ملی و مذهبی .

وی برگزاری برنامه های فرهنگی و معنوی در مساجد را برشمرد و تصریح کرد: این روزها علاوه بر مساجد سعی داریم برنامه های معنوی از جمله برگزار کنیم. بخش خواندن قرآن، سخنرانی، تفسیر قرآن و زنده نگه داشتن شب قدر و برپایی سایر شعائر مذهبی با جذب جوانان و تبیین رویکرد شاهد بیشترین استقبال از این فضاها.