زلاتان اولین گل فصل خود را به ثمر رساند، میلان شکست خورد خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، در ادامه دیدارهای هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا، تیم فوتبال میلان شب گذشته (شنبه) با نتیجه 3 بر یک اودینزه را شکست داد. مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها با گشودن دروازه خود توسط روبرتو پریرا در دقیقه 9 بازی، این دیدار را با شکست به پایان رساند.

زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی روسونری، در دقیقه چهارم وقت اضافه، از روی نقطه پنالتی، گل تساوی را برای تیمش به ثمر رساند، اما تنها دو دقیقه بعد بتو گل دوم اودینزه را به ثمر رساند تا تیم میهمان به عنوان بازنده به رختکن رفت. این اولین گل فصل ایبرا برای میلان در چهارمین بازی خود برای این تیم پس از غیبت طولانی مدت با مصدومیت بود.

در نیمه دوم، میلان نه تنها گل از دست رفته را از دست داد، بلکه در دقیقه 70 کینگزلی ایسیبوئه بار دیگر دروازه خود را باز کرد و برای هفتمین بار در سری آ این فصل شکست خورد.

میلان با قبول این شکست 48 امتیازی ماند و این فرصت را از دست داد تا با 49 امتیاز از لاتزیو که یک بازی کمتر دارد، پیشی بگیرد. در عین حال رم پنجم با 47 امتیاز تنها با کسب یک امتیاز جای روسونری را در رده چهارم خواهد گرفت، البته کسب این امتیاز برای شاگردان ژوزه مورینیو کار آسانی نخواهد بود زیرا امشب ساعت 8 به میدان می روند. ساعت 13:30 تهران در دربی پایتخت باید به مصاف حریف شهرستانی یعنی لاتزیو برود.

برنامه سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

تورینو – ناپولی، ساعت 17:30
فیورنتینا – لچه، 17:30
اینتر یوونتوس، 23:15

در جدول رده بندی سری آ، ناپولی با 68 امتیاز صدرنشین است، اینتر با 50 امتیاز دوم است و لاتزیو با 49 امتیاز سوم است.

انتهای پیام/