اردوی بهاره دانش آموزی رنجرز از 15 فروردین آغاز می شود. دعوت از آسیایی ها و امید به اردوی بعدی – اخبار کشتی و وزنه برداری – اخبار ورزشی تسنیم تسنیم خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، تیم فرانسه پس از گذراندن دو تورنمنت رده بندی در کرواسی و مصر و همچنین جام نیکولاپتروف بلغارستان، تمرینات خود را تا روز گذشته (شنبه) در اردوی تیم ملی به پایان رساند و با توجه به تغییر تقویم مسابقات قهرمانی آسیا، او چرخه تمرینی جدید خود را از 15 فروردین آغاز می کند.

علاوه بر تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا، برترین های مسابقات زیر 23 سال قهرمانی کشور نیز به اردوی بهاره تیم ملی دعوت شده اند.

مسابقات قهرمانی کشور زیر 23 سال برای اولین بار امسال در رشته رشته برگزار شد، همان مسابقاتی که با عنوان انتخابی جام تختی در رده آزاد برگزار شد اما تنها یک نفر از این مسابقات سهمیه حضور در جام تختی را کسب کرد.

پس از آن بود که به نفرات اول تا پنجم مسابقات قهرمانی کشور سهمیه داده شد و علاوه بر این نفرات، تعدادی از معافیت های مسابقات کشوری نیز برای جام تختی روی تشک خواهند بود.

محمدرضا گرا، امین میرزازاده و محمدهادی ساروی سه مدال آور کشتی و چند نفری که مدال طلای قهرمانی آسیا را کسب کرده اند در جام تختی کشتی نخواهند گرفت.

انتهای پیام/