جنجالی ترین پست جورجینا در اینستاگرام

هر کاری که جورجینا رودریگز انجام می دهد، خوب یا بد، تیتر خبرها می شود. شریک زندگی کریستیانو رونالدو همیشه در کانون توجه رسانه ها قرار دارد.

اگرچه او برای حضور در کنار رونالدو به عربستان سعودی نقل مکان کرد، اما این وضعیت تغییری نکرده و هر حرکت جورجینا همچنان زیر ذره بین است. نقل مکان به عربستان سعودی تغییر بزرگی برای او و خانواده اش بود، اما همانطور که جورجینا در حساب های رسانه های اجتماعی خود نشان می دهد، به نظر می رسد که او در حال تطبیق با زندگی در این کشور مسلمان است.

این اینفلوئنسر 47 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و پست هایش بسیار مورد توجه قرار گرفته است. او در آخرین پست اینستاگرامی خود پیامی را منتشر کرد که به نظر می رسد پاسخی به تمام منتقدانش باشد.

او تمام پروژه هایی را که در دست دارد نشان می دهد، مانند سفیر بودن برای برندها و جواهرات خاص. او همچنین به عنوان مدل کار می کند.

پست اینستاگرام جورجینا رودریگز: پس می گویند ثروتمندان کار نمی کنند

بسیاری از کاربران ادعا می کنند که جورجینا هر آنچه که دارد مدیون کریستیانو است. جورجینا از این نظرات خوشش نمی آید و به همین دلیل تصمیم گرفت برای همه کسانی که اینطور فکر می کنند پیامی بفرستد.

او در جدیدترین استوری خود عکسی از خود در حال قدم زدن با کیف و قهوه در دست آپلود کرده که شبیه یک روز کاری است. او در توضیح این تصویر نوشت: “یک روز عالی دیگر در محل کار، بنابراین آنها نمی توانند بگویند زنان ثروتمند کار نمی کنند.”

این پیام در اینستاگرام جنجال زیادی به پا کرد و برخی از کاربران اینترنتی از این مدل آرژانتینی حمایت کردند و برخی دیگر از او دوری کردند.

بیشتر بدانید:

257 251