آیت الله خاتمی: وجود «کارکنان علیه نظام» به نفع کشور نیست

سید احمد خاتمی شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری استان سمنان با بیان اینکه کارگزاران نظام پنج گانه فرهنگ و تقوا، نگاه امانتداری، قانون و عدالت را در کنار خود داشته باشند، گفت: قانون مداری مردم و نظام اسلامی مهمترین ویژگی کارگزاران نظام است. آنها باید با دست برداشتن از سیاست جناحی و پرهیز از پارتی بازی و دانستن اینکه خزانه داران واقعی مقام شهدا هستند و از وظایف دینی و دینی خود کوتاهی نمی کنند، به خواسته برحق مردم پاسخ دهند.

وی با بیان اینکه از مدیران انتظار می رود همواره در رفتار و گفتار خود از نظام اسلامی دفاع کنند، افزود: نباید فراموش کرد که امروز خدمت به نظام اسلامی بالاترین افتخار است و باید در رأس کار کسانی باشد که مسئولیت دارند. . .

عضو شورای نگهبان و هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مسئولان و مدیران باید خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند چرا که مردم ولی نعمتان شما هستند، گفت: در مورد عملکرد کارکنان و کارکنان دولت بستگان آنها باید به مردمی خدمت کنند که در همه عرصه ها از نظام حمایت کرده اند.

خاتمی با بیان اینکه افراد دارای مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید همواره برای افزایش بصیرت و پاسخگویی به شبهات تلاش کنند، تصریح کرد: کارمند نظام اسلامی باید همواره پیرو نظام اسلامی بوده و در گسترش آن تلاش کند. وی با بیان اینکه وجود فردی مخالف نظام به عنوان کارمند به مصلحت کشور نیست، افزود: این مشکل اختلال و تخریب به همراه دارد پس نمی تواند خوب نباشد.

بیشتر بدانید: