کشف بیش از 233 کیلوگرم مواد مخدر در کویر دامغان

سردار عبدالله حسنی فرمانده انتظامی استان سمنان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان، اظهار داشت: قاچاقچیان مواد مخدر با دریافت اطلاعاتی از اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد قصد دارند یک محموله را قاچاق کنند. از طریق محورهای مواصلاتی استان سمنان برای عبور از شرق کشور به سمت استان گلستان، چند تیم اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر به سرعت به منطقه سرکویر دامغان اعزام شدند.

حسنی از هماهنگی داخلی و خارجی برای اجرای دقیق و هدفمند این عملیات خبر داد و افزود: پس از چند ساعت کار اطلاعاتی سرانجام یک دستگاه خودرو پژو پارس توسط ماموران شناسایی و مورد بازرسی و رصد قرار گرفت.

وی افزود: راننده خودرو با بی توجهی به دستورات پلیس متواری شد و پس از طی مسافتی با شلیک چند گلوله هوایی ماموران دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری راننده پژو پارس خبر داد و افزود: در بازرسی از این خودرو 201 کیلو و 250 گرم حشیش و 32 کیلو و 400 گرم تریاک کشف شد.

حسنی تاکید کرد: پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر قاطعانه و بدون تسامح برخورد خواهد کرد و اجازه سرکشی به مخلان نظم و امنیت عمومی را نخواهد داد.

انتهای پیام/74001/م/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید