مشاوره ضدایرانی بلینکن با مقامات تل آویو

به گزارش خبرگزاری فارس، «آنتونی بلینکن» وزیر امور خارجه آمریکا که به فلسطین اشغالی سفر کرده بود، با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر، «ایزاک هرتزوگ» رئیس جمهور و «الی کوهن» خارجی از دولت موقت صهیونیستی دیدارهای جداگانه ای داشت.

بلینکن درباره دیدار با نتانیاهو صفحه وی در توییتر نوشت: دیدار با نتانیاهو در اورشلیم (قدس اشغالی) خوب بود. ما تعهدی آهنین به امنیت اسرائیل داریم و مشتاقانه منتظر همکاری با نخست وزیر برای حمایت از منافع و ارزش های مشترک مردم خود هستیم.

او در توییتر دیگری درباره رایزنی‌ها با کوهن توضیح داد: دیدار سازنده‌ای با وزیر امور خارجه اسرائیل داشتم و در مورد تقویت روابط دوجانبه، تعهد آمریکا به امنیت اسرائیل، رویارویی با ایران، لزوم کاهش تنش در کرانه باختری و منطقه صحبت کردیم. ادغام.

هرتزوگ وی همچنین درباره دیدار خود با وزیر امور خارجه آمریکا گفت: “خوشحالم که به بلینکن، دوست واقعی اسرائیل خوش آمد می گویم. از دولت آمریکا برای حمایت از اسرائیل در این دوران سخت تشکر می کنم. اتحاد آهنین آمریکا و اسرائیل است. برای هر دو طرف بسیار مهم است

وزیر امور خارجه آمریکا و نخست وزیر رژیم کودک کش صهیونیستی دوشنبه شب در نشستی مطبوعاتی اعلام کردند که در دیدار خود توافق کردند که ایران به سلاح هسته ای دست پیدا نکند. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید