توصیه وزیر اطلاعات به “کشورهای همسایه”: حفظ امنیت…

وزیر اطلاعات در سفر به استان کرمانشاه و در جلسه شورای تامین استان با استقبال از فرارسیدن ماه مبارک رجب و ایام الله دهه مبارک فجر گفت: رژیم صهیونیستی با تمام ادعاهای خود در حال فروپاشی است. از درون و نمونه بارز آن درگیری های داخلی و مقاومت فلسطین است.

وزیر اطلاعات افزود: با بصیرت و اقدامات هوشمندانه مردم منطقه، اقدامات موفق تری علیه صهیونیست ها انجام خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل خطیب به کشورهای همسایه توصیه کرد: برای حفظ امنیت خود از رژیمی که هر روز در حال جان دادن است دوری کنند. وی افزود: امروز با حمایت ملت ایران و محور مقاومت شاهد ظهور قدرت بزرگی مانند آمریکا در منطقه هستیم.

وزیر اطلاعات یادآور شد: دشمن ناامید از ناآرامی های اخیر با ابزارهای دیگری مانند فشارهای بین المللی، حقوق بشر، تشدید تحریم ها، جنگ رسانه ای و اقدام علیه نماد اقتدار کشور در صدد حمله به کشور و نظام است. . و امنیت، یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی. .

حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب در ادامه فرمانده دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی را فرمانده خط مقدم مبارزه با تروریست ها دانست و گفت: ایران اسلامی با عزم و توان نیروهای مسلح از امنیت خود دفاع خواهد کرد. نیروها وی با اشاره به پیروزی های ملت ایران در عرصه های مختلف گفت: ایران نقش مهمی در ایجاد محور مقاومت و گسترش این تفکر داشته است.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: دشمن باید بداند که پس از گذشت 44 سال از عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توطئه های مختلف آنان نه تنها به جایی نرسیده است، بلکه زمینه گسترش و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم کرده است. ایران اسلامی در منطقه و جهان.

حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی از جوانان این کشور به عنوان فرزندان خود نام برده و تاکید کرده اند افرادی که در اغتشاشات اخیر فریب دشمن را خورده اند، ارزش ها را بهتر درک خواهند کرد. و سرمایه های انقلاب توسط جهاد.

وی خدمت به همه ادیان و اقوام را وظیفه مهمی دانست و یادآور شد: دشمن با ایجاد اختلاف و تفرقه سعی در وحدت بین مسلمانان دارد و این موضوع هوشیاری و بصیرت همگان را می طلبد.

وزیر اطلاعات در سفر به استان کرمانشاه تبدیل تهدید به فرصت را یکی از عوامل کاهش آسیب ها به ویژه آسیب های اجتماعی دانست و گفت: پاسخگویی و ایجاد پاسخگویی از عوامل موثر در ایجاد امید در جامعه و جامعه است. پایه. امنیت پایدار در کشور

وزیر اطلاعات در ادامه استان کرمانشاه را خط اول حفاظت در برابر انقلاب اسلامی دانست و گفت: این استان از ابعاد مختلف از جمله توطئه های تجزیه طلبانه، جنگ 8 ساله و دفاع از حریم خصوصی اهل بیت مصون بوده است. و گواه این امر تقدیم شهدای گرانقدر است.

وی داشتن مرز مشترک با عراق را فرصتی مغتنم برای توسعه، رونق اقتصادی و اشتغال استان برشمرد و افزود: مرزنشینان همواره نقش موثری در امنیت پایدار منطقه برای دفاع از تمامیت ارضی کشور داشته اند. . همراه با فعالیت های اقتصادی

حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب با تاکید بر اینکه پایانه‌های بین‌المللی استان یکی از دروازه‌های زیارتی غرب کشور است، بر گسترش فعالیت‌های تجاری بین‌المللی برای توسعه و تامین امنیت پایدار مرزها تاکید کرد. وی گفت: دولت در تلاش است تا علاوه بر رفع مشکلات، اقدام در جهت توسعه و ایجاد امید، خدمات را در بخش های مختلف گسترش دهد.

حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب سفرهای استانی هیئت دولت را فرصتی برای شناسایی و حل مسائل دانست و افزود: امروز مردم ایران با وحدت و بصیرت از مسئولان نظام حمایت می کنند.

در پایان جلسه شورای امروز شورای تامین استان کرمانشاه، مدیرکل جدید اداره کل اطلاعات استان معرفی و از خدمات مدیرکل سابق قدردانی شد.

سپس وزیر اطلاعات در دیدار با نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه کرمانشاه به بررسی نقش رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) در پیروزی و شکل گیری انقلاب اسلامی ایران پرداخت. بی نظیر بودن و اظهار داشت: حمایت مردم از همان ابتدای انقلاب یکی از مهم ترین ویژگی های انقلاب اسلامی است. . حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب با اشاره به ترفندهای مختلف دشمنان به منظور براندازی، یادآور شد: سال هاست که دشمن با هجمه های مختلف فرهنگی و جنگ های ترکیبی سعی در حمله به نظام و انقلاب دارد، اما حضور رهبری زیرک و اتحاد و یکپارچگی مردم این توطئه ها را خنثی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب همچنین با حضور در ستاد اطلاع رسانی اداره کل اطلاعات استان ضمن پاسخگویی به تماس های مردمی دستورات لازم را صادر کرد. وزیر اطلاعات در ابتدای سفر به استان کرمانشاه از گلزار شهدای کرمانشاه بازدید و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای این استان ادای احترام کرد. .

بیشتر بخوانید:

21220