عکس فوری: قرارداد بلند مدت با سپاهان!

امید نورافکن ستاره سپاهان که در یکی دو فصل اخیر علیرغم قرارداد با سپاهان همواره سوژه نقل و انتقالات فوتبال ایران بوده و در این پنجره زمستانی صحبت های زیادی در مورد علاقه باشگاه های ارغوانی پایتخت به گوش می رسد. او را امضا کرد، قراردادش را با سپاهان به مدت سه سال دیگر با این باشگاه تمدید کرد تا تا پایان لیگ بیست و پنجم با طلای پوشان قرارداد داشته باشد.

نورافکن که پیش از حضور کارلوس کی روش به عنوان سرپرست کادر فنی، از نظر بسیاری از ایرانیان به عنوان بازیکن اصلی جام جهانی شناخته می شد و پس از این تورنمنت باید با پیشنهادات باشگاه های مختلف اروپایی دست و پنجه نرم می کرد، در آخر باقی مانده است. لحظه حضور در این مسابقه گمانه زنی های زیادی درباره فوتبال او در باشگاه دیگری در ایران به گوش می رسید و در این بین زمزمه های جدی درباره نهایی شدن او در پرسپولیس به گوش می رسید. حالا با این قرارداد خیال هواداران سپاهان از حضور یک ستاره برتر فوتبال ایران در تیمشان راحت شده است. .

با امضای این قرارداد بلندمدت بین نورافکن و باشگاه سپاهان، هواداران این تیم اکنون امید بیشتری به توانایی مدیریت این باشگاه در حفظ ستاره ها دارند و احتمالا پروژه بعدی سپاهان برای حفظ اسکلت تیمی قوی خود خواهد بود. برای تمدید قرارداد با شهریار مغانلو.

1796815

بیشتر بخوانید:

257 251