نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: «آزادی حیوانی زن» در اغتشاشات اخیر به رسمیت شناخته شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جهاد تبیین به معنای حفظ فرهنگ جهاد در جامعه است و یکی از مهم ترین ابعاد جهاد شفاف سازی تحریف حقایق است، نگذارید انقلاب و آرمان های آن باشد. تحریف شده و جوان را به هم می زند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی روز دوشنبه در اجتماع کارکنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان اظهار داشت: انقلاب از آنجایی که می خواهد در صراط مستقیم بماند، دشمن دارد و چون می خواهد. دشمن دارد، او به محافظ نیاز دارد.

وی ادامه داد: جهاد تبیینی به معنای حفظ فرهنگ جهاد در جامعه است و یکی از مهمترین ابعاد جهاد تبیینی تحریف حقایق است، نگذارید انقلاب و آرمان های آن تحریف شود و جوانان را زمین گیر کند. وی با تاکید بر اینکه تهاجم فرهنگی بدن ها را متلاشی نمی کند، افزود: تهاجم فرهنگی جان انسان ها را می کشد و بدتر از آن دست می گیرد و سرباز می شود، به این معنا که نیروهای مسلمان را در مقابل اسلام پاک قرار می دهد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمن در اغتشاشات اخیر بزرگترین ظلم را در حق زنان کرد به گونه ای که آزادی حیوانات را به زنان آموخت تا آزادی انسانی و زندگی طیبه را از آنان سلب کند. حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه دشمن از عباراتی استفاده می کند که سعی در زیر پا گذاشتن آنها دارد مانند آزادی، گفت: بنابراین باید به مردم بیان شود.

وی با بیان اینکه پاسدار غیرمسلح حربه ای بود که دشمن را خشمگین کرد، گفت: امروز عرصه سپاه، عرصه اندیشه و عقیده است، از این رو می توانیم با جهاد در حفظ و حراست از اذهان نوجوانان و جوانان تلاش کنیم. توضیح و روشنگری

نماینده ولی فقیه در سپاه از استقامت عملی به عنوان دومین نوع استقامت نام برد و خاطرنشان کرد: خسته نشدن، تسلیم نشدن و تسلیم نشدن در مبارزه مهم است.

حجت الاسلام حاجی صادقی تاکید کرد: اگر به موقع به نصایح و توصیه های حاکمان گوش فرا می دادیم در بسیاری از فتنه ها از جمله اغتشاشات اخیر، فعالانه عمل می کردیم.

بیشتر بخوانید:

2121