75 عنوان ویژه برنامه دهه مبارک فجر در کهگیلویه برگزار می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغرپور بهشت ​​شامگاه دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به برنامه های دهه فجر افزود: امسال دهه فجر «ایران پایدار و ۴۴ ساله است» نامگذاری شده است. شکوه» و این برنامه ها در قالب 75 عنوان در زمینه های مختلف است و با فعال سازی نزدیک به 18 کمیته در کهگیلویه محقق خواهد شد.

برای بهشت ​​برنامه هایی را در سطح شهرستان و سازمان داخلی با سه محور تبیین جهاد، ایجاد امید و خدمت به جامعه عنوان کرد.

وی سخنان مقام معظم رهبری درباره تبیین و طرح جهاد را یادآور شد کودک نوپا دشمن در حوزه جنگ نرم خاطرنشان کرد: برنامه های متنوع و گسترده ای از سوی سپاه برای تبیین خدمات ارتش در فضای واقعی و مجازی تدارک دیده شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان کهگیلویه با اشاره به محور جهاد امید عفرینی گفت: برگزاری جشن های ویژه این ایام در نقاط مختلف شهرستان با برنامه آوای چکاوک و استفاده از ظرفیت 50 نفر از هنرمندان استان در قالب کاروان های شاد از 19 بهمن در خیابان ها و مدارس راهپیمایی می کنند.

برای بهشت ​​همچنین جشنواره بومی محلی برگزار می کند دیشمخ وی اعلام کرد و گفت: برنامه های متنوعی در ادارات مختلف و متناسب با این ایام با محوریت پایگاه های مقاومت و اقشار مختلف بسیج برگزار می شود.

کاروان های خدماتی فرستاد نوار نقاله توزیع بسته های معیشتی، جهیزیه، اعزام گروه های جهادی، دفتر دارو و خدمات با حضور مسئولان از مهم ترین برنامه های جهاد خدمت است.

پوربهشت در خصوص اهمیت مقابله با جنگ نرم دشمن گفت: بیایید تمام تلاش خود را برای دوری از این ایام مبارک و جلوگیری از کمرنگ شدن هدف دشمن و پنهان ماندن روزهای این دهه انجام دهیم.

در پایان این جلسه بنا به دستور فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد «سید سجاد محمدیان» روزنامه نگار و فعال رسانه ای. مانند مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان کهگیلویه معرفی شد.