واکنش کاپیتان فولاد به گل محمدی/ اظهارات انصاری: سبک بازی ما برای همه فوتبال ایران مفید است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، ساسان انصاری پس از پیروزی یک بر صفر فولاد مقابل پرسپولیس گفت: بازی از هر دو تیم بسیار خوب بود. نسبت به صحبت های کادر فنی، پرسپولیس را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم. تیمی قابل احترام و در بالای جدول. می دانستیم که اگر لحظه ای اشتباه کنیم به شدت تنبیه می شویم.

وی افزود: فوق العاده بازی کردیم و یکی از بهترین بازی های ما در سال های اخیر بود. ما خیلی منظم و با نظم و انضباط زیاد کار کردیم. بازی کاملا تاکتیکی بود و کادرفنی ما پرسپولیس را کاملا آنالیز کرده بود. دستورات کادر فنی را یکی یکی انجام دادیم و با کسب 3 امتیاز گرانبها نتیجه تلاش خود را گرفتیم.

کاپیتان فولاد در مورد رابطه نزدیک خود با روبرتو تورس گفت: روبرتو نیازی به تعارف من ندارد. او مستقیماً از لالیگا به اینجا آمد و این به خاطر رابطه اش با سرمربی ما بود. قطعا از حضور او استفاده خواهیم کرد، او کیفیت بسیار بالایی دارد و امروز 3 امتیاز برای فولاد گرفت. از این به بعد کیفیت بالاتری را نشان خواهد داد.

انصاری در خصوص صحبت های یحیی گل محمدی بعد از بازی گفت: من فقط حرف های او را شنیدم. او بزرگ ماست و احترامش بر ما واجب است. من بازیکن هستم و نمی توانم در مورد آقای یحیی صحبت کنم. برای ما بسیار قابل احترام است.

وی افزود: من فقط در مورد خطوط بازی می گویم که کدام بازی یک خط لمسی خارج از زمین نیست یا اینکه کدام کادر فنی در کنار زمین آرام هستند، اعتراضات کاملا عادی بود، برخی سوالات را نباید نادیده گرفت. اما در اعتراضات نباید بزرگ نمایی کرد زحماتی که انجام دادیم خیلی خوب بود نوع فولاد مهر زنی و سازماندهی با این همه سبکی که خوب ارائه دادیم زحمات بچه ها را نباید نادیده گرفت.یک گروه بنشینند و سبک و شیوه تیم ما را تجزیه و تحلیل کنید.

بازیکن فولاد گفت: باید کیفیت ما و کادر فنی فولاد را ببینند. در این چند سال نشان دادیم که فولاد مرغوب قابل احترام است، اما متاسفانه چنین مشکلاتی وجود دارد. برخی رسانه ها فقط کادر فنی بیرونی فولاد را خیلی راحت می بینند و در مورد این کادر صحبت نمی کنند. ما جلسات تجزیه و تحلیل عالی داریم و آموزش های ما بسیار به روز است.

انصاری افزود: یکی از به روزترین کادر فنی ایران را داریم. ما بسیار خوشحالیم که با چنین کادری کار می کنیم. همه بازیکنان از آنها یاد می گیرند و نباید کیفیت فوتبال را با طرح مسائل بیرونی زیر سوال ببرند. از گروه های آنالیز برنامه می خواهم بنشینند و فوتبال، نوع تاکتیکی که برای این بازی انتخاب کرده ایم و سبک بازی فولاد را تحلیل کنند، چون سبک و نحوه بازی ما برای همه فوتبال ایران مفید است.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید