صلاحیت سرمایه گذار پروژه گردشگری کبودوال نیاز به تایید دارد – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، رحمت الله نوروزی ظهر جمعه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: از تمامی پیشنهادات دریافتی از سوی سرمایه گذاران بخش خصوصی برای توسعه گردشگری منطقه کبودوال در علی آباد کتول استقبال می کنیم و تلاش می شود تا تمامی زیرساخت ها فراهم شود. برای آنها.

نماینده مردم علی آباد کتول در شورای اسلامی شهر افزود: در برون سپاری این پروژه ها باید اطمینان حاصل کنیم که پروژه های گردشگری به شرکت های توانمند و واجد شرایط سپرده می شود، نباید تصمیمات عجولانه گرفته و پروژه ها را به شرکت هایی سپرد که قادر به انجام آن نیستند. .

وی ادامه داد: راه برون رفت از گلوگاه های اقتصادی منطقه و دستیابی به توسعه شهرستان علی آباد گردشگری و جذب گردشگر است، اما کسبه و سرمایه گذاران باید حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.

باید بگویم؛ چندی پیش، یکی از شرکت های کاندید سرمایه گذاری در منطقه توریستی کبودوال پیشنهاد ساخت کلبه های مسکونی، ساخت اسکله شناور، قایق های پدالی و قایق های برقی، دونات، کایاک، رستوران روباز و لعاب دار، کافه و آبشار مصنوعی و نورپردازی سد مجموعه ورزشی و استخر، رستوران، پیست سوارکاری، قایق رستوران، فضای سبز و محوطه سازی از جمله عناصر پیش بینی شده در طرح سرمایه گذار بود.